Шановні друзі, за той час, що ми з вами не спілкувалися, в «Лото-Забава» відбулося чимало цікавих подій, про які ми зараз розповімо в хронологічному порядку. Почнемо з інтерв’ю щасливчика, який здобув статус 416-го мільйонера «Лото-Забава» в 1163 тиражі.

ПІДТРИМАВ СІМЕЙНУ ТРАДИЦІЮ

Виграш випав на онлайн білет, власником якого виявився 36-річний Олександр Олександрович із Виноградова Ужгородського району Закарпатської області. Про себе він розповів таке: «Я приватний підприємець, маю власний автомагазин, красуню дружину та двох дітей. Грати у «Лото-Забава» — наша сімейна традиція. Моя мама більше 20 років грає, до речі, цього літа вона приїжджала до студії, мої родичі купують білети, от і я від них не відстаю. Буває, що замотаюся по роботі та забуваю, а коли пам’ятаю,—обов’язково куплю 2–3 штуки. Гроші невеликі, а випробувати свою удачу мені дуже цікаво. Граю тільки в «Забаву» і тільки онлайн — це насправді дуже зручно. Бувало вигравав 50, 100, 130 гривень. Ефіри я не дивлюсь, а про виграш дізнався так: прийшов на роботу, вирішив основні робочі справи та сів перевірити білети. І… я в шоці, навіть не повірив, що таке може статися зі мною. Ну і… пішов далі займатися роботою. А ввечері кажу дружині: «Я щось виграв, а зрозуміти не можу». Ми сіли разом за комп’ютер, розібралися в умовах виплат, я заповнив анкету, а потім зі мною зв’язалися представники «М.С.Л.». Я до цього моменту не вважав себе везучим, тому звик не розраховувати на удачу, а заробляти. Навіть не розумію, чому зараз так вийшло… Ну, граю, іноді якусь дрібничку виграю, а тепер виграв цілий мільйон! У мене, чесно кажучи, в цьому житті все є. Тому про щось глобальне я не мрію. А виграні гроші підуть на якісь поточні витрати».

ЩЕДРИЙ ТИРАЖ

У 1164-му тиражі, 28 листопада народився 417-й мільйонер «Лото-Забава», 37-й цього року. Щасливчиком виявився 34-річний держслужбовець із Хмельницького Олександр Миколайович. Він одружений, має двох дітей. Останні три роки регулярно купує білети «Лото-Забава» та «МЕГАЛОТ». «Мені дуже хотілося покращити матеріальне становище моєї сім’ї,— говорить переможець.— Я сподівався, вірив, що колись і мені пощастить». На кожен тираж він купує 1–2 білети. Було кілька дрібних виграшів, але такий великий — вперше! Прямі ефіри розіграшів Олександр дивиться рідко, зазвичай у цей час він зайнятий домашніми клопотами, тому й свій зірковий ефір також не бачив. Про виграш дізнався, коли прийшов на точку продажу, щоб перевірити старі білети й купити нові. Коли розповсюджувач сказала, що він виграв 1000 000 гривень, спочатку не повірив: «Та годі, Ви серйозно?». А потім, звичайно, шалено зрадів та поспішив поділитися радістю з дружиною, яка давно мріє про власне житло для родини. Усього в рамках розіграшу 1164 тиражу «Лото-Забава» було виграно головних призів на суму 1 850 000 гривень. У розіграші «Парочка» також виграли головний приз — 300 000 гривень! Переможець купив білет у Львові на фірмовій точці продажу лотерей, розташованій на Левандівському ринку. У «Мані на дивані» був лише один переможець, а точніше — переможниця. Пані Марія зі Львова дивилася прямий ефір, вгадала вагу кульок і виграла 50 000 гривень!

У конкурсі «Багаті та відомі» головним переможцем став фермер із Київської області Сергій Іванович Шаповалов, який виграв максимальний приз — 500 000 гривень! За словами переможця, він передчував свій успіх. «Так і повинно було статися! Я ж казав ведучій, що виграю. Це мій щасливий тиждень—я ще й у «МЕГАЛОТ» виграв 22 тисячі— вгадав п’ять чисел. Супер! Мені дуже приємно! Я дуже вдячний! Думаю, що ми не в останнє зустрілися!»,— поділився своїми бурхливими емоціями щасливчик.

НОВОРІЧНИЙ АТРИБУТ — АВТОМОБІЛЬ!

Цієї неділі в студії не було Анатолія Гнатюка (він захворів), проте з’явився новий атрибут, ознака новорічної акції—біленький автомобіль французького бренду «Citroen». Тож, наша увага була прикута не лише до Олі Гриневич, а й до красеня-автомобіля, який постійно нагадував учасникам «Лото-Забава» про можливість виграти класне авто у новорічній акції. Перший розіграш додаткових призів відбудеться 12 грудня,— готуйтеся! Тираж під номером 1165 подарував Україні нового лотерейного мільйонера, 418-го в історії «Лото-Забава», 38-го у цьому році. Виграшний білет щасливчик придбав у Луганській області.

Наші вітання переможцю! Конкурс «Багаті та відомі» приємно здивував, адже вдруге поспіль головному переможцю вдалося виграти максимальні 500 000 гривень. Пощастило учасниці № 21 із білого ряду Людмилі Михайлівні Астапович із Чернігова. Путівку до студії виграв її чоловік Михайло (учасник лотереї з перших тиражів), а сама пані Людмила виявилася напрочуд везучою, подарувавши своїй родині великий виграш. Переможниця звернула увагу на щасливий збіг обставин,—номер її місця в студії збігся з днем народження, 21 серпня! У розіграші «Мані на дивані» другу неділю поспіль дзвінок із студії не знаходить відгуку з боку учасника. Переможець знову лише один, і це пан Олександр зі Львова, який виграв 10 000 гривень. Шановні друзі, попереду святкові тиражі «Лото-Забава». Бажаємо вам активної участі та великих успіхів в улюбленій лотереї!