— Ну, а що про Вас можна розповісти незвичайне? Можливо, історія Вашого виграшу відрізняється чимось цікавим, особливим?

Такими запитаннями допитувався перед початком телеефіру завзятий молодий сценарист програми «Лото-Забава» в кремезного переможця-мільйонера. — Дуже хочеться здивувати наших глядачів якоюсь родзинкою!

— Та ні, нічого незвичайного або цікавого я розповісти не можу, — знизав плечима зніяковілий герой. — Ми з дружиною просто давно граємо в «Лото-Забава» вже 13 років, майже не пропускаємо тиражів. Білетів купуємо небагато, 2–3 на тиждень. Ось так грали, сподівалися, що колись випаде великий виграш, і дочекалися.

— Головний переможець 731 тиражу «Лото-Забава» 64-річний мешканець Дрогобича Юрій Васильович Шаповалов зробив чистосердечне зізнання, відкрив свій секрет удачі. Не його провина, що цей «секрет» знає кожний із нас: виграє той, хто грає!

— Я сьогодні чесно можу сказати, що за 13 років гри були різні моменти. Коли тиждень за тижнем удача від тебе відвертається, хочеш-не хочеш, а інколи на неї ображаєшся. Бувало й так, що ми з дружиною, до речі, її звуть Аллою, втрачали віру в успіх. Але потім заспокоювалися та грали далі. Є звичка до цієї гри, є любов до ведучих. Та й переможці, які виходять на сцену, відіграють свою позитивну роль, зміцнюють віру в можливість великого виграшу. Сподіваюся, що і я сам для когось із моїх колег по грі стану гарним прикладом. Побачивши мене на екрані телевізора, хтось подумає: «Сьогодні він, а завтра я». І це буде вірна думка, тільки так і треба себе налаштовувати на гру, на удачу. Втім, це я зараз такий розумний, а раніше думки були різні, каюся.

Юрій Васильович слів на втер не кидає, не має такої звички. Адже він майже все життя був військовою людиною. Спочатку закінчив Полтавське вище зенітне училище, служив у різних куточках Союзу та за кордоном. Потім закінчив військову Академію, змінив багато важливих воєнних посад, викладав у Академії, вийшов на пенсію полковником. Алла Петрівна завжди була поруч із чоловіком, також служила у військах, але за високими званнями не ганялася, вийшла не пенсію сержантом. У родині двоє дорослих дітей та двоє онуків.

Саме під час нещодавнього приїзду до батьків у Дрогобич доньки Олени та онуків Лізи й Максима сталася видатна подія в житті родини — лотерейний виграш на суму 1 000 000 гривень!

— У суботу пішли ми з дітьми до супермаркету, — розповів пан Юрій, — я купив, як завжди, білети «Лото-Забава». Один подарував доньці, два віддав дружині. В неділю зранку вийшов на двір підготувати для онуків невеличкий надувний басейн, — жарко, нехай поплюскаються. Коли зайшов у дім, дружина сиділа біля телевізора й якось незвично уважно дивилася на екран. Раптом тихо вимовила: «Ну давай, давай номер 67!» Тут я чую, як Лариса каже: «Кулька номер 67». І відразу дружина викрикує: «Ми виграли мільйон!», — і показує мені білет із трьома закресленими лініями. Я глянув на номер і здивувався ще більше: 0599999, дійсно щасливий білет!

Послав доньку за горілочкою, відзначили подію, стали думати-гадати, а як же тепер гроші отримати. В понеділок я подався до представництва і так обережно став розпитувати, а що треба робити, якщо виграєш багато грошей. Вже коли прийшов вдруге, взяв із собою виграшний білет. Його скопіювали й забрали, видавши мені спеціальну квитанцію зі штампом. А потім нас запросили на програму. Ми з дружиною вирішили, що поїду я один. І ось я тут.

— Куди підуть виграні великі гроші, пане переможцю?

— Розійдуться на різні справи. Треба відремонтувати батьківський будинок, в якому живемо, — він дістався нам у спадщину. Треба допомогти доньці розрахуватися з боргами за квартиру. Треба відкласти частку грошей онукам на навчання. Бачите, як багато всього треба, тож будемо отримувати гроші й витрачати, витрачати, витрачати!

Приємно витрачати гроші, коли вони є у такій кількості. А нам приємно відзначити, що 194-м мільйонером «Лото-Забава» став ветеран лотереї бінго. Хто став його наступником, 195-м мільйонером, вигравши 1 000 000 грн. в минулому розіграші, в «Забава-Два плюс»? Цього ми поки що не знаємо, але сподіваємося побачити щасливчика з Одещини наступної неділі в студії «Лото-Забава».

Здається, кінець літа буде багатим на нових мільйонерів, тож граймо, сподіваймося на велику удачу, щиро бажаймо успіху собі та колегам по грі!

Я. Гравець