Інтерактив «Знайди у студії…», який прийшовся до душі учасникам «Лото- Забава» наприкінці минулого року, продовжився у новому 2021 році. У новому сезоні глядачі прямих трансляцій розіграшів лотереї шукають у студії прихованого сніговика.

Дивитеся пряму трансляцію розіграшу по телевізору чи на YouTube-каналі, знайшли сніговика—беріть участь у розіграші призів!

За результатами 1120 тиражу «Лото-Забава» стала відома друга п’ятірка переможців інтерактиву. Вітаємо учасників, які виграли призи:

— Марічка Горблянська;

— Лидия Бондаренко;

— Соломія Мудрак;

— Аня Чорнуцька;

— Ярослава Діжак.

А сьогодні ми анонсуємо наступний етап інтерактиву, публікуючи зображення студії з пронумерованими зонами (місцями) та завдання, яке ви можете прочитати насторінці «Лото- Забава» у Faсebook. Дивіться уважно прямий ефір 1121 тиражу «Лото-Забава» у неділю о 9:00 на 1+1 та шукайте у студії захованого сніговика. В коментарях до конкурсного посту, що з’явиться в неділю 31.01.2021, до 10:00, напишіть номер місця (зони), де ви помітили сніговика.

Серед всіх учасників, хто вірно відповів, 31.01.2021 за допомогою сервісу випадкових чисел Random.org буде проведено розіграш грошового призу та обрано 5 переможців, які отримають по 100 бонусних гривень на особистий рахунок на сайті msl.ua. Всім бажаємо успіху та бути пильними під час прямого ефіру!