Виграш лотерейного джек-поту — це завжди подія неординарна, сенсація! Вона обов’язково привертає до себе увагу не лише постійних гравців, а й багатьох людей, які в лотереї не грають, а часто навіть не знають, як це робиться. Виграш багатомільйонного джек-поту, це своєрідний шок не тільки для самого переможця, а й для мільйонів людей, які раптом розуміють — це дійсно можливо, реально! Коли комусь із гравців вдається виграти джек-пот, це вселяє в усіх інших людей надію та віру в те, що одного чудового дня таке саме свято станеться й на їхній вулиці…

В неділю 4 травня свято великого виграшу сталося в Донецьку, на вулиці, де мешкає молода 30-річна жінка, а на вигляд ще зовсім дівчинка на ім’я Галина. Саме їй вдалося зробити те, про що мріють мільйони людей. І ось як Галина прокоментувала цю дивовижну подію.

— Мабуть, не варто навіть говорити, наскільки я та мої рідні шоковані цим виграшем, — говорить вона. — Ми досі не можемо до кінця повірити в те, що сталося. Потрохи, день за днем звикаємо, осмислюємо, але повинен пройти певний час, щоб усе збагнути та звикнути до нашого нового статусу.

— Ви згадали про своїх рідних, можете розповісти про них?

— Моя родина — це чоловік Дмитро та донечка Поліна, їй 1 рік і 3 місяці. Готуємося до народження другої дитини. Буквально вчора я була на обстеженні й дізналася, що народиться хлопчик. Ми вже вирішили назвати його Іллею.

— Здається, у Вашому житті зараз настав якийсь неймовірно бурхливий період, чи не так?

— Просто голова йде обертом! А знаєте як усе почалося? З гороскопу, який я знайшла в якомусь журналі наприкінці минулого року. Я за знаком Водолій, як більшість моїх родичів, й ось читаю, що в 2014 році люди цього знаку мають більше шансів виграти в лотерею великі гроші. Я в гороскопи вірю, тож сказала мамі, татові грати в лотереї. Бабусю вмовляти не треба було, вона й так давно грала в «Лото-Забава». Вона мене до цієї гри й привчила. Я вже більше року час від часу купувала лотерейні білети, а коли прочитала той гороскоп, почала грати щотижня, купуючи кожного разу, як моя бабуся Валентина, 5 білетів по 10 грн. Не скажу, що часто закреслювала хоча б одну лінію, але напередодні мого головного виграшу пощастило виграти 94 гривні. На виграні гроші я знову ж таки купила на 769 тираж 5 білетів по 10 грн., і один із них виявився найщасливішим!

— Як Ви дізналися про виграш джек-поту? Адже прямого ефіру телерозіграшу цього разу не було, а інформаційну стрічку про перенос ефіру програми на понеділок телеканал надав глядачам лише перед дев’ятою годиною, а з 9 до 10 години її не було.

— Так. У неділю ми увімкнули телевізор о дев’ятій ранку, й дуже здивувалися, не побачивши знайому заставку гри. Потім подумали, що гру перенесли на інший день. У понеділок я зайшла на сайт і побачили результати 769 тиражу. Я відразу звернула увагу на об’яву про виграш джек-поту, а через секунду побачила де саме його виграли — в Донецьку! Щось у серці йойкнуло, я швиденько кинулася до своїх білетів, стала звіряти номери. Ну, й тут сталося неймовірне — один із моїх білетів збігся з виграшним! Я закричала, кинулася до чоловіка, він до комп’ютера, стали разом перевіряти ще й ще раз. Але що там довго перевіряти, це ж усього якихось сім цифр: 0656872. Всі наші!

— Важко передати наші почуття в цей момент, та всі, мабуть, їх розуміють. Це були дійсно дивовижні почуття! Ми кричали, цілувалися, вітали один одного. Свято!

— А потім?

— Ми зателефонували на Гарячу лінію та розпитали, що маємо робити далі. І ось ми тут. Зустріли привітно, зараз оформимо всі документи, потім нам обіцяють показати Київ. Одним словом, насолоджуємося лаврами переможців. Нас запросили взяти участь у телепрограмі «Лото-Забава», але цієї неділі ми, нажаль, не зможемо. Можливо, приїдемо наступної.

— Ви вже плануєте, на що будете витрачати виграні гроші?

— Особисто я знала це задовго до виграшу — на свій власний будинок. Я про нього мріяла, задля нього грала в «Лото-Забава». Вірила, що виграю в «Лото-Забава» і втілю свою мрію в життя. Так і сталося — «Лото-Забава» мене не підвела!

На цих словах щасливої переможниці можна поставити крапку, настільки вони вагомі й красномовні. Галина повірила в «Лото-Забава» — й виграла джек-пот! Чудова, ніким не видумана, реальна історія, яка прикрасить велику Книгу історії найпопулярнішої лотереї в Україні!

Я. Гравець

На фото:

Генеральний директор Євген Власенко привітав власницю джек-поту з виграшем та вручив їй пам’ятний сертифікат.

Увага! Відтепер джек-пот «Лото-Забава» буде формуватися виходячи з реального накопичування коштів у категорії джек-поту. Новий стартовий джек-пот (770 тиражу) становив 3 000 000 грн. Джек-пот 771 тиражу становить 3 155 000 грн.

І ще раз увага! Розіграш 771 тиражу «Лото-Забава» відбудеться в неділю 18 травня з 9 до 10 години ранку. В зв’язку з «Днем пам’яті жертв політичних репресій» він не буде транслюватися в прямому телеефірі. Проте, ви можете брати участь в «Полюванні за грошима», телефонуючи до студії в звичний час (у неділю). Розіграш 771 тиражу ви зможете подивитися в понеділок 19 травня на сайті та на екранах телевізорів. Про час телетрансляції дізнавайтеся на сайті МСЛ та з повідомлень на ТБ.