Коли ваші друзі чи знайомі скаржаться на примхи погоди — вчора заметіль, а сьогодні сонечко, розтлумачте їм, що не варто очі­кувати від березня стабільності, її точно не буде. А взагалі, якщо вони шукають якоїсь стабільності — нехай дивляться прямі тран­сляції розіграшів «Лото-Забава», і бажано з лотерейними білетами в руках, так значно цікавіше. Адже тут із завидною стабільні­стю виграють мільйони гривень — кожного тижня, у кожному тиражі, незалежно від примх погоди! А ще скажіть їм, що дивитися унікальне лотерейне шоу можна по телеві­зору, на YouTube каналі, на сайті лотерей­ного оператора msl.ua, а з недавніх пір ще й у соцмережі Facebook.

ПОПУЛЯРНІ 500 000 ГРИВЕНЬ

Розіграш 1127 тиражу, про який ми сьо­годні розповідаємо (він відбувся у неділю, 14 березня), не став винятком із правил, а лише підтвердив стабільно високу репута­цію «Лото-Забава». Знову виграли 1 000 000 гривень в основному розіграші, а одному із 25 учасників у студії пощастило виграти 500 000 гривень!

Проте, варто розпочати перелік удачі з ро­зіграшу, в якому гроші виграють просто по телефону, не встаючи з домашнього дивану, він так і зветься — «Мані на дивані». Додзво­нився у прямому ефірі до студії або зателе­фонували тобі — вигравай приз. При цьому дуже важливо дивитися трансляцію одним із вищеназваних способів, від цього напряму залежить сума твого виграшу!

Цієї неділі додзвонитися до студії вдало­ся пані Ніні з Київської області. «Ви ди­витеся програму, що зараз бачите на екра­ні?» — запитала її Лариса Руснак. Дивилася, і тому швиденько відповіла: «логотип «Лото-Забава», а потім… виграла 50 000 гривень. Другий учасник, пан Микола з Миколаїв­ської області також не спав і дивився тран­сляцію. Чоловіча інтуїція виявилася не такою сильною, як жіноча, і пан Микола виграв 10 000 гривень.

Численні призи розіграшу «Парочка» ви­грали багато учасників тиражу, можливо і ви, шановні читачі (перевіряйте уважно свої бі­лети), а головний приз — 300 000 гривень — залишився на кону до наступної неділі.

«Велика гра» — ось де вирують гарячі пристрасті, яких не видно на екрані. Але вони точно є, адже учасники виборюють мільйони гривень! Кому дістався черговий мільйон? Одразу двом щасливчикам, кожен із яких виграв по 500 000 гривень. Один із них придбав білет на точці продажу, а другий — онлайн. Вітаємо переможців!

НА ТАКУ СУМУ Я НЕ РОЗРАХОВУВАВ

І ще одному учаснику тиражу пощастило виграти пів мільйона гривень. Можна смі­ливо назвати його супер переможцем, бо свій приз він виборов у Супер грі конкурсу «Багаті та відомі».

Всі 25 учасників, яких запросили до студії, мали рівні шанси на звання головного пе­реможця. До того моменту, коли на Колесі удачі випав № 1. Від тієї секунди увага була прикута до суворого обличчя молодого чо­ловіка. Пізніше ми дізналися, що це Юрій Сірман із Чернівців.

— Коли Ви зрозуміли, що телекамери дивляться саме на Вас? — запитали ми Юрія після розіграшу.

— Коли Анатолій Гнатюк назвав мій но­мер.

— І чомусь не дуже зраділи. Чи нам так здалося?

— Я зрадів значно раніше, дізнавшись, що мене запрошують до студії. Чотири роки купую білети «Лото-Забава» майже на кожен тираж, і завжди з комбінаціями «Багаті та відомі». А удачі не було.

— А коли вже прийшла, то «по повній програмі» — на пів мільйона!

— Я не розраховував виграти так багато, скажу відверто. Це дуже велика сума для мене.

— Де Ви працюєте?

— Кондуктором в тролейбусному парку. Звичайно, зарплата невелика.

— І раптом ось такий виграш. Ви сказа­ли ведучим, що хочете витратити гроші на відпочинок. Куди поїдете?

— Сказав перше, що прийшло на думку. Хотілося б поїхати на море, скажімо, до Єгип­ту. А ще треба молодшому братові Дмитру допомогти, йому 18 років. Взагалі, буду ду­мати, розраховувати.

— А купувати лотерейні білети будете?

— Буду, можливо моя удача на цьому ви­граші не закінчиться.

— Бажаємо Вам, щоб не закінчилася!

— Дякую!