Подія тижня, місяця, року, подія №1 у лотерейному житті!

Можна обирати який завгодно вимір для характеристики сенсації, на яку ми з вами очікували, і яка все ж таки застала нас зненацька. Всі наші сподівання, всі надії зійшлися в одній блискавичній миттєвості: «Зірвано «джек-пот» у 3000000 гривень!» Об’ява ведучого розіграшів «Забави» Анатолія Гнатюка прозвучала неначе небесний грім – приголомшуючи масштабом, який вселяє в наші азартні серця природний трепет. Кожної неділі ми очікували саме на ці слова, тиждень за тижнем інтрига набувала все більшої напруги. І раптом сталося – народився 21-й мільйонер «Лото-Забава», він же – перший тричі мільйонер, абсолютний рекордсмен лотереї, щасливчик, пестунчик долі, який виграв у 376-му тиражі 3225000 гривень.

Поки що ми можемо лише робити припущення щодо особистих прикмет абсолютного рекордсмена. Знаємо, що виграшний білет придбали в Сімферополі. Й дуже сподіваємося побачити найщасливішого «забавного» гравця в студії на наступному розіграші.

Тримільйонний «джек-пот» зірвано. І знову на кону 3000000 гривень, які можуть стати вашими, шановний читачу, вже цього тижня, адже логіка гри непередбачувана, не прогнозована. Удача здатна на будь-які сюрпризи!

Впевнитися в цьому на власному досвіді випало на долю учасника минулої гри киянина Олега Батрака. Опинившись у «зеленому» секторі, він і гадки не мав, що вийде зі студії власником 200000 гривень – але ж так сталося! Менеджер сервісної компанії (а в минулому спортсмен, закінчив інститут фізкультури, займався греблею на байдарках) «підсів» на лотерею кілька років тому, «з подачі» друзів. Грає не постійно, іноді дзвонить та відсилає SMS. Комп’ютер обрав Олега на 376-ту гру, а удача приховалася на табло «Полювання за грошима» за літерою «Ф».

– Старенькому «Опелю» скажу: «Прощавай!» – і візьму собі щось новеньке, потужне й сучасне, – поділився планами щасливчик. Побажаємо ж йому гарних доріг та нових удач у «Забаві»!

Ну, а головне фото сторінки присвячене власнику «Крутого підйому» 375 тиражу в розмірі 450000 гривень пану Гаврилюку з міста Славута Хмельницької обл. Володимир Феодосійович вийшов на сцену разом із сином Русланом. А ще в нього є син Віктор та донька Світлана. І на кожного з них очікує батьківський подарунок у 100000 гривень. «А ті 150000 гривень, які залишаться, ми з мамою Марією Петрівною даватимемо дітям, коли буде потреба», – говорить глава великої дружної родини Гаврилюків.

Добре, коли є чим порадувати дітей. Добре, що є «Лото-Забава», – лотерея, в якій можна вигравати великі гроші!

Я.СВІЙ