Державна лотерея «Лото-Забава» розпочала дарувати своїм шанувальникам призи нової літньої акції «Твоя ідеальна відпустка». Цієї неділі в 985 тиражі став відомий перший переможець акції – МОЛОДЕЦЬ, який виграв 150 000 гривень на ідеальний відпочинок цього літа для всієї родини. Хто ж він, перший МОЛОДЕЦЬ, де купив щасливий білет «Лото-Забава»?

Щасливчик живе на Одещині

На екрани телевізорів (традиційно для цієї процедури) виводилася інформація про хід комп’ютерного жеребкування додаткових ігрових комбінацій, зареєстрованих учасниками акції. Кілька секунд напруженого очікування… і всі дізналися, що виграшною стала комбінація: 51544991. Технічна служба миттєво виявила, з якого номера телефону було відправлено СМС-повідомлення з цією комбінацією, після чого співробітник «М.С.Л.» зателефонував переможцю. Ось так ми й дізналися, що першим щасливчиком став гравець, який  придбав акційні лотерейні білети «Лото-Забава» в місті Рені Одеській області. Вітаємо переможця-МОЛОДЦЯ, який виграв 150 000 гривень, й слідом за лотерейним оператором запрошуємо його до студії. Шановний щасливчику, приїздіть да столиці, щоб отримати всеукраїнську славу й пам’ятний сертифікат про унікальну подію та великий виграш. Іншої такого можливості може й не бути, тому не втрачайте свій зоряний шанс!

А всім нашим читачам ми нагадуємо, що пройшов перший із 9 акційних розіграшів. Головні події ще попереду, й у кожного з вас є можливості виграти цього літа 150 000 гривень на ідеальну відпустку.

Коротенько нагадаємо вам умови участі в акції «Твоя ідеальна відпустка». Купуйте однією покупкою 3 або більше білетів «Лото-Забава» вартістю від 15 гривень на один тираж. На кожному білеті друкується додаткова ігрова комбінація. Щоб ваш номер телефону потрапив до бази претендентів акційного розіграшу, необхідно додаткові ігрові комбінації надіслати  за допомогою SMS-повідомлень на номер 330. Кожну комбінацію необхідно надсилати окремим SMS-повідомлення.

Чим більше ваших комбінацій буде зареєстровано, тим більше шансів на виграш. З одного номера мобільного телефону можна надсилати необмежену кількість ігрових комбінацій.

База ігрових комбінацій, зареєстрованих на тираж, створюється окремо для кожного акційного тиражу. SMS-повідомлення приймаються на кожний тираж з 10.00 неділі до 20.00 суботи, що передує розіграшу тиражу, вказаному на білеті.

Умови прості, призи манливі, грайте активніше та вигравайте, бажаємо вам удачі!