«Лото-Забава» обіцяла — «Лото-Забава» виконала. Є перший мільйонер нового конкурсу «Забава-Два плюс»!

Недовго довелося очікувати на цю приємну подію, яка повинна була статися й, нарешті, таки сталася в 685 тиражі лотереї бінго. Відтепер ми з вами точно знаємо, впевнилися на реальній грі, що мільйонерами в «Лото-Забава» стають не тільки власники джек-поту, не лише гравці, які закреслили 3 лінії з одною підковою, а й головні щасливчики конкурсу «Забава-Два плюс».

23 вересня відкрита нова сторінка в історії найпопулярнішої лотереї країни. Відтепер кількість щасливчиків, які носитимуть звання лотерейних мільйонерів, буде зростати ще скоріше. І сьогодні навіть важко прогнозувати, до якої цифри збільшиться загальна кількість мільйонерів та, зокрема, мільйонерів цього року.

Поки що маємо такі чудові цифри: 43 мільйонери в 2012 році й 146 мільйонерів за роки існування лотереї бінго. Далі буде, можливо, вже у наступному 686 тиражі. Тож, купуйте лотерейні білети й замовляйте номери «Забава-Два плюс». І не забувайте про конкурс-ветеран «Забава Плюс», в якому можна виграти до 100 000 грн., що минулого разу вдалося зробити трьом гравцям. До речі, його молодший брат у 685 тиражі подарував відразу п’ятьом щасливчикам по 200 000 грн. Наші вітання всім переможцям минулої гри, в тому числі власнику головного виграшу «Великої гри», гравцю із Закарпаття!

Тема виграних мільйонів звучала минулої неділі в студії «Лото-Забава» ще не раз. І коли говорили про власника виграного нещодавно семимільйонного джек-поту, інтерв’ю з яким ви зараз прочитаєте на сторінці 5. І коли на сцену вийшов гравець із Дніпропетровська пан Олександр із дружиною, щоб отримати великий пам’ятний чек на виграний в 684 тиражі один мільйон гривень. До великої удачі Олександр йшов не дуже довго — півтора роки. Щоправда, грає майже кожного тижня й білетів купує чимало. Завжди вірив у свою зірку, і зараз, вигравши мільйон, сподівається на ще більшу удачу в майбутньому, на джек-пот.

Дуже хороший симптом, шановні читачі, що такі молоді люди, як пан Олександр, все частіше й частіше позбавляються недовіри до лотерейної гри та усвідомлюють свої можливості вигравати великі гроші в «Лото-Забава». У кожної людини в нашій країні є реальні шанси перемагати й вигравати мільйони гривень, рішуче змінюючи своє життя на краще. І просто безглуздо лишати себе таких чудових шансів!

Я. Гравець