Розмова піде про найсучасніший спосіб придбання лотерейних білетів – за допомогою Інтернету.

Така можливість з’явилася у гравців лотерей зовсім недавно, коли запрацював інтернет-портал: www.mslonline.com.ua, який створив та підтримує один із партнерів лотерейного оператора МСЛ компанія «eМІСТ». І сьогодні у нас є привід привітати першого інтернет-щасливчика, киянина В’ячеслава Оксесенко. Не виходячи з дому, пан В’ячеслав придбав білет лотереї «Лото-Забава», потім звичайним способом, SMS-кою по номеру 330, зареєстрував свій номер телефону в базі даних претендентів на гру в студії… і виграв запрошення на телерозіграш 610 тиражу лотереї!

На жаль, ми не знали про цей факт у день гри, але передивившись фотографії, зроблені під час прямого ефіру, таки знайшли серед гравців нашого героя, який займав перше крісло в білому секторі (вибачаємося за якість зображення, яке довелося багаторазово збільшувати). А поговорити по телефону було справою техніки, яка в наші дні дійсно творить дива.

В’ячеславу Оксесенко 30 років, він біохімік, комп’ютером користується давно, й охоче сприймає всі сучасні технологічні новинки, які полегшують життя.

– Я не комп’ютерний геній, а звичайнісінький користувач, – сказав В’ячеслав. – У «Лото-Забава» граю вже кілька років, і завжди купував білети там, де було зручно. Коли дізнався про ще зручніший спосіб, відразу ним скористався.

– І що для цього довелося зробити?

– Зайшов на сайт: www.mslonline.com.ua, зареєструвався, вибрав сторінку лотереї «Лото-Забава», мені запропонували вибрати білет із певної кількості, що я й зробив.

– Але ж це не справжні, а віртуальні білети?

– Можна зробити роздруківку білетів на звичайному принтері. Що я й зробив, коли мене запросили на розіграш. До речі, дівчина, яка зателефонувала до мене з МСЛ, була дуже здивована, коли дізналася, що у мене не звичайний, а інтернет-білет «Лото-Забава», адже я виявився першим таким гравцем. Але потім у мене не виникло ніяких проблем, жаль тільки, що не мій сектор грав у «Полюванні за грошима».

– Залишається одне запитання: як Ви сплатили за свій білет?

– Гравцям пропонують кілька варіантів оплати: за допомогою платіжних терміналів, кредитних карток, звичайного банківського переказу, віртуального гаманця WebMoney. Я обрав останній. У моєму гаманці є певна сума, яку я можу витрачати, не виходячи з дому. Це дійсно дуже зручно!

Ми вдячні першому інтернет-щасливчику й сподіваємося, що в аудиторії наших читачів знайдеться чимало його послідовників. Для вас, майбутні інтернет-переможці, ось ця картинка (screen shot) сторінки «Лото-Забава» на сайті: www.mslonline.com.ua Привабливий яскравий дизайн та зрозуміла проста логіка сайту створять для вас приємній ігровий настрій та нададуть реальні можливості вигравати в «Лото-Забава» реальні великі гроші!

Я.ГРАВЕЦЬ