У першому розіграші «Лото-Забава» 2021 року (4 січня, тираж 1117) головний приз «Великої гри» виграли одразу три учасники, розділивши 1000 000 гривень на рівні частини,— кожному дісталося по 333 333 гривні. Два щасливих білети було придбано в мережі розповсюдження, у Львівській та Закарпатській областях, третій—онлайн. Нам вдалося поспілкуватися з двома переможцями, пані Ксенією з Ужгорода та паном Олександром — власником онлайн-білета, який мешкає, як з’ясувалося, у Харківській області.

«ВІДІРВЕМОСЯ» НА БАЛІ ЧИ НА МАЛЬДІВАХ!

— Пані Ксеніє, вітаємо з чудовим виграшем, який прийшов до Вас на початку нового року. Це гарний знак долі, погодьтеся. Можливо, 2021 рік підготував для Вас ще більш приємні сюрпризи, як гадаєте?

— Важко загадувати наперед, але такий вагомий виграш майже на Новий рік — це дуже приємний подарунок для нашої сім’ї.

— Ви довго очікували на успіх?

— Довгенько (сміється), граємо з чоловіком у «Лото-Забава» дуже багато років. Ми не можемо назвати себе фанатами, тому що купуємо білети не кожного тижня. Але ніколи не відмовлялися від участі в лотереї на довгий час.

— Скільки білетів купуєте, є улюблена кількість?

— Ми з чоловіком дотримуємося правила купувати один білет на тираж. Якщо удача захоче обрати саме твій білет, вона це зробить. Бачите, так і вийшло!

— Звичайно, з Вами можна посперечатися, все ж таки математика доводить, що кількість білетів має значення. Проте, Ваш успіх свідчить за себе сам—метод спрацював. Як Ви дізналися про виграш?

— Телерозіграш не дивилися, білет перевірили за номером у Інтернеті лише в середу ввечері. Не одразу повірили, лише після дзвінка на гарячу лінію прийшла впевненість у виграші.

— Ви бажали собі на Новий рік великий лотерейний виграш? Є мрія, яку він допоможе здійснити?

— Виграш не загадували, а наша давня мрія — шикарно відпочити на Балі чи на Мальдівах. Колись таки закінчаться безкінечні карантини, ось тоді відірвемося на повну!

СПОДІВАЛИСЯ НА КРАЩЕ — І НЕ ПОМИЛИЛИСЯ!

— Пане Олександре, що Ви про себе можете розповісти нашим читачам?

— Мені 42 роки, сімейний. Ми переселилися з Донбасу, наразі дах над головою вже є, але проблем, у тому числі фінансових, вистачає. Тому виграш у «Лото-Забава» для нас має дуже велике значення.

— Ви один шукаєте удачу в «ЛотоЗабава» чи рідні допомагають?

— Можна сказати, що «Лото-Забава» — це наша сімейна лотерея вже багато років, інші лотереї чомусь не дуже цікавлять. Коли є можливість, обов’язково дивимося розіграші разом, радіємо за щасливчиків. І самі мріємо про великий виграш.

Нарешті, сталося!  Дивилися розіграш?

— На жаль ні, працювали. Я дізнався про виграш того ж дня ввечері, коли зайшов на сайт, де купую білети. Одразу зателефонував дружині, попередивши, щоб присіла на стілець, а то знаєте, як воно буває, коли зненацька приголомшити радісною новиною. Реакція була бурхливою!

— Ви давно купуєте білети в інтернеті?

— Користуюсь таким способом приблизно рік—зручно. Зазвичай купую 3 білети по 35 гривень кожний.

— За новорічним столом згадували про лотерею?

— Багато років у новорічну ніч ми бажали, щоб новий рік був не гіршим за старий. А цього разу ні — усім хочеться, щоб 2021-й був значно кращим, ніж 2020-й! Не пам’ятаю, чи згадували про «Лото-Забава», але точно знаю, що сподівалися в новому році виграти по-серйозному. Діти ростуть, треба їм гарну освіту давати, ось на це й витратимо наш великий лотерейний виграш.