Державна лотерея «» рішуче взяла на себе функції Миколая, Діда Мороза, Санта Клауса та інших славнозвісних виконавців новорічних бажань. Хочете авто на мільйон або просто мільйон чи три мільйона гривень? Тоді вам точнісінько до «Лото-Забава», адже саме зараз – напередодні та відразу після Нового року в диво-лотерею можна вигравати і мільйони, і автомобілі. Розпочалась новорічна акція, в якій буде розіграно 5 авто на мільйон додатково! Перший акційний приз вже виграно цієї неділі, в розіграші 1062 тиражу «Лото-Забава».

Попереду 4 акційні розіграші

Можливо вам, шановні читачі, не вдалося подивитися розіграш попереднього тиражу, який пройшов у день жалоби, та про умови новорічної акції ви знаєте в усіх подробицях з нашої газети. На відміну від гравців, які не дивилися гру, у вас були всі шанси взяти участь в першому акційному розіграші та виграти авто. Вдалося скористуватися ситуацією? Ой, як би нам хотілося, щоб щасливчиком виявився один із вас, любі читачі! Дізнаємося про переможця більше найближчої неділі, коли він приїде до студії, щоб взяти участь у церемонії нагородження. А поки що відома лише додаткова комбінація, яку він реєструвався в акції (фото внизу).

У будь якому разі, у вас, панове гравці, ще достатньо шансів на успіх, адже попереду чотири тиражі «Лото-Забава», 1063-1066, в яких можна виграти акційне авто на мільйон*!

Тож, коротко нагадаємо, як взяти участь у акційних розіграшах. Придбайте 5 або більше білетів «Лото-Забава» на акційний тираж вартістю від 20 грн. однією покупкою. Надсилайте додаткові акційні комбінації з ваших білетів за допомогою SMS-повідомлення на короткий номер 330 (кожну комбінацію – окремо) до 20.00 суботи напередодні розіграшу тиражу, позначеному в білеті. Дивіться телерозіграш і тримайте кулачки на удачу, щоб саме ваша комбінація виграла в електронному жеребкуванні. А удача завжди поруч, варто лише її не прогавити! Німецький кросовер вартістю 1 000 000 гривень, німецький кросовер Opel Grandland X чекає на кожного переможця акції!

*Під авто розуміється сума коштів — 1 000 000 грн.