Ми не втомлюємося рахувати мільйонерів державної лотереї «Лото-Забава», додаючи до переліку щасливчиків нових переможців майже кожної неділі. Із 19 тиражів цього року більше двох третин закінчилися народжен­ням мільйонера, — після розіграшу 1135 ти­ражу їх стало вже 14! А загальна кількість мільйонерів за всі роки проведення лоте­реї збільшилась до 394 осіб.

Чудова статистика, про яку хочеться го­ворити кожного разу, коли ми зустрічаємо­ся з вами, любі читачі. Адже це не просто цифри, за ними стоять реальні люди та їхні долі, мрії та звершення. А для кожного з вас ці цифри — потужний стимул для активної участі в улюбленій лотереї, бо кожен із вас мріє про мільйони і знає, що мільйонером у «Лото-Забава» може стати кожний учас­ник. Все залежить тільки від вашої удачі. Коли вона вам посміхнеться, якої неділі — весняної чи літньої? Хто знає, можливо вже наступної, 16 травня. А поки що поговоримо про ту, яка минула.

УДАЧА ЛЮБИТЬ УВАЖНИХ

Перемагати, перемагати й ще раз перема­гати! — під таким девізом виборювали уда­чу учасники розіграшу, які… були уважні та відповідальні до свого щасливого шансу. І ми точно знаємо, що один учасник знехтував правилом тримати свій телефон напоготові й очікувати на дзвінок. Розіграш «Мані на дивані» розпочався чудово. Раненько проки­нувся, щоб додзвонитися й поспілкуватися з ведучими в прямому ефірі житель міста Ірпінь Київської області пан Віктор. Навіть встиг передати привіт Анатолію Гнатюку від спільного знайомого. А ось перевірку на інту­їцію він не пройшов, — не вгадав вагу кульок і виграв 10 000 гривень.

Другий учасник «Мані на дивані» хоча й не повторив прикру помилку свого колеги з попереднього розіграшу, але на зв’язок зі студією не вийшов, тому що балакав із ки­мось усі 20 секунд, відведені правилами. Нам залишається лише розвести руками…

«Медовий розіграш», як інколи називають «Парочку» за її оформлення, знову пораду­вав велику кількість учасників, а солоденькі 300 000 гривень знову залишилися на кону й чекають на вас, шановні друзі, в черговому тиражі.

У «Великій грі» переможців завжди бага­то, адже це основний розіграш, в якому розі­груються великі гроші. Напружені хвилини, поки лототрон, кулька за кулькою, вирішує долю лотерейних білетів, для когось із учас­ників минають без надзвичайних наслідків. А для когось стають доленосними. 9 травня «Велика гра» змінила долю учасника, який придбав білет на Херсонщині. Щиро вітаємо 14го мільйонера «Лото-Забава» з великою лотерейною перемогою!

І ЗНОВУ FACEBOOK!

За традицією ведучі прощаються із ауди­торією, стоячи в компанії з головним пере­можцем конкурсу «Багаті та відомі». Чудова кінцівка цікавого лотерейного шоу, в якому завжди є переможці. Хто ж був у фінально­му кадрі цього разу? Станіслав Андрійович Сінельник із Вінниці, який брав участь у розіграші під № 25 (білий ряд). Так-так, як тижнем раніше, знову пощастило учаснику № 25 — переможцю розіграшу запрошень серед користувачів соцмережі Facebook. Знову Facebook! Зрештою ми дізналися, що пан Станіслав вже вдруге потрапив до студії після приблизно трирічної перерви. Дивовижно, що й тоді йому дісталося те ж саме, 25‑те місце.

— Ви завжди такий постійний, пане Андрію, — запитуємо жартома головного переможця?

— Вгадали, я такий, — підтримує жартів­ливий тон щасливчик, — але навмисно 25‑те місце не обирав, за мене це зробила доля. Хто знає, можливо це взагалі моє щасливе число?!

— А цифри 2 чи 5 для Вас щасливі?

— З ними пов’язана кількість білетів «Лото-Забава», які я купую майже щотижня, — від 2‑х до 5‑ти.

— У перший приїзд до студії Ви не потра­пили в призовий ряд. А сьогодні відчували, що це Ваш день?

— Була надія, що мені пощастить. Слабень­ка така. Я думаю, кожен із учасників вірить та сподівається. Пощастило мені, і я дуже радий. Виграв 100 000 гривень — це безпе­речний успіх.

— Кольорові білети «Лото-Забава», про які Ви говорили ведучим, випускалися ро­ків 15 тому. Тобто, стаж участі в лотереї у Вас дуже солідний.

— Мені 32 роки. Першому знайомству з «Лото-Забава» я зобов’язаний батькам. Згодом і сам почав купувати білети.

— Можна дізнатися, чим Ви займаєтесь, який сімейний стан?

— Інженер, працюю в комунальному під­приємстві, поки що не одружений.

— Тепер Ви жених із приданим!

— (Сміється). Я ж не джекпот виграв. Але сподіваюся виграти. Ось тоді точно стану популярним!