Уже 20 років поспіль напередодні головного свята планети проходить розіграш останнього тиражу «Лото-Забава», який закриває минулий рік, підбиваючи його підсумки. Остання гра року завжди дещо особлива, як і саме новорічне свято: емоційна, трішечки ностальгічна, і обов’язково – оптимістична, адже від майбутнього всі ми очікуємо тільки щастя!

Нам дуже хотілося, щоб розіграш 1064 тиражу «Лото-Забава» видався святковим не лише за датою проведення, і гра не підвела: в ній народилося відразу два мільйонера і один, якщо можна так сказати, напівмільйонер.

Таким чином, 2019 рік найпопулярніша лотерея в Україні завершила з чудовими, рекордними показниками: 37 мільйонерів протягом одного року і 349 мільйонерів за всю більше ніж 20-річну історію «Лото-Забава»!

 Вигравайте мільйони онлайн!

Лотерейна подія, що відбулась 29 грудня, розпочалась визначенням першої кульки основного розіграшу «Велика гра». З лототрону випала кулька №18 (парна), яка стала гарантом виграшу мільйона гривень. Усього для визначення головного щасливчика знадобилося 23 кульки (дивіться результати на стор. 4). А переможцем і власником гарантованого 1 000 000 мільйона гривень став гравець, який придбав лотерейний білет онлайн, тобто, за допомогою комп’ютера чи мобільного телефону, через Інтернет.

В якомусь сенсі, це знакова подія, адже в сучасному світі все, куди не кинь, Інтернет і гадждети, без них неможливо представити наше сьогодення. І далі буде тільки більше! Тому пропонуємо вам, шановні читачі, замислитися над тим, щоб купувати лотерейні білети в Інтернеті. Це легко, комфортно, не займає багато часу. А якщо ви живете в селі й вам доводиться їздити за білетами до райцентру, тоді вам точно треба освоїти сучасний спосіб купівлі білетів. Звертайтесь до своїх дітей та онуків, вони все це вміють і вам допоможуть. Варто лише зайти на офіційний сайт лотерейного оператора «МСЛ», де все чітко та просто пояснюється. Тож, ставайте сучасними та вигравайте мільйони онлайн!