Сьогодні у вас надзвичайна подія – знайомство з оновленою, а в чомусь абсолютно новою «Лото-Забава».

Шановні друзі, азартні шанувальники української державної лотереї бінго «Лото-Забава»! За 18,5 років свого існування «Лото-Забава» неодноразово дивувала й радувала гравців різноманітними нововведеннями. І кожного разу вони були доречними, робили гру цікавішою, сучаснішою та більш привабливою. Весна 2018 року ввійде в історію «Лото-Забава» черговим, можливо, найбільш масштабним оновленням, яке принесе в знайому вам гру нові яскраві кольори.

Сьогодні у вас надзвичайна подія – знайомство з оновленою, а в чомусь абсолютно новою «Лото-Забава». Ви готові до сенсацій? Ви жадаєте яскравих почуттів та гарячого лотерейного драйву? Тоді вперед — до нових знань та можливостей, до нових вражень та нових великих виграшів!

«ВЕЛИКА ГРА» — ФАБРИКА МІЛЬЙОНЕРІВ

Тепер мільйонерів у 2 рази більше!

«Велика гра», або основний розіграш – це головна, центральна подія кожного тиражу «Лото-Забава». Адже саме у цій грі  вирішується доля більшості лотерейних призів, від найменших до гігантських. Саме вона визначає головних лотерейних щасливчиків – мільйонерів та мультимільйонерів «Лото-Забава». Тому ми почнемо нашу екскурсію в оновлену «Лото-Забава» з «Великої гри» — лотерейної фабрики мільйонерів.

І відразу голосно сповістимо, що відтепер, завдяки новим умовам гри, мільйонерів «Лото-Забава» буде у 2 рази більше, оскільки 1 000 000 гривень виграватимуть у 2 рази частіше!

Яким чином цього добитися, які нові шляхи до мільйонів  відкриє для вас «Лото-Забава»?

Уявіть собі, починається черговий розіграш, із головного лототрону випадає перша кулька, скажімо, 4 – парне число. І цієї ж миті за новими правилами приз другої категорії (За 3 горизонталі з 2 пільговими клітинами)200 000 гривень перетворюється на 1 000 000 гривень! Якщо ж першою випаде непарне число, скажімо, 15, тоді перетворення відміняється. Оскільки парні та непарні числа випадають (на початку гри) приблизно однаково часто, половина всіх тиражів подарує щасливчикам  приз другої категорії у розмірі мільйон гривень!

При цьому, нікуди не подінеться 1 000 000  гривень у першій категорії (За 3 горизонталі з 1 пільговою клітиною). А відтак,  виграш відразу двох мільйонів гривень і народження двох мільйонерів в одному тиражі стануть нормою життя «Лото-Забава». А якщо в тому ж тиражі буде виграно джекпот – 3 000 000 гривень, (За 3 горизонталі без пільгових клітинок), то навіть трьох мільйонерів! Подобається вам нова реальність? Звичайно, дуже подобається! Тепер ви розумієте, чому тепер мільйонерів «Лото-Забава» стане вдвічі більше? Авжеж!

А тепер перейдемо до інших суттєвих змін у «Лото-Забава» в інших категоріях.

Увага! Згідно з новими умовами в одному ігровому полі можуть бути наступні категорії виграшів:

1 лінія, діагональ, 2 лінії, дві діагоналі (хрест), 3 лінії з одною чи двома пільговими клітинами, , 3 лінії без пільгових клітин. У кожному випадку йдеться про одне ігрове поле лотерейного білета.

Тобто, замість категорій 1+1, та 1+1+1 з’явилися дві нові категорії:  «діагональ» (у будь-якому напрямку) та хрест (дві діагоналі).

Результати (суми виграшів) у категоріях дві діагоналі та 2 лінії залежать від розіграшу тиражу. В інших категоріях суми виграшів фіксовані, про що ми вже казали вище.