Рік тому ми писали:«Цієї неділі інтрига розіграшу розкручувалась не лише у лототронах. Увага мільйонів глядачів була прикута до нової ведучої — Ольги Гриневич. Саме цього недільного ранку вона вперше, разом із Анатолієм Гнатюком, провела всю программу цілком. Звичайно, дуже хвилювалась (як і ми за неї) і навіть не приховувала своїх емоцій, тому що для Олі це був насправді «приголомшливий розіграш і перший іспит», як вона сама зізналась. Відразу відзначимо, що Оля здала іспит на відмінно, виглядаючи красиво, впевнено та жваво, з чим ми її щиро вітаємо. І бажаємо тобі, Олю, провести на сцені «Лото-Забава» багато щасливих років, даруючи шанувальникам «Лото-Забава» мільйони гривень та щирі, добрі емоції».

І ось минув рік — перший рік Олі Гриневич на головній лотерейній сцені країни. Слушний привід, щоб взяти у нової зірки українського телеекрану ексклюзивне інтерв’ю, спеціально для вас.

— Яким для тебе був перший рік у ≪Лото-Забава≫: важким, цікавим, несподіваним, незабутнім?

— Безсонним!!! Справді, мабуть, десь пів року точно я взагалі не спала перед ефірами. Хвилювалася, в голові крутився тексі навіть якщо все було спокійно, все одно не могла заснути. Так і вставала на макіяж, не виспавшись. Та поступово освоїлася і сон уже повертається до моїх недільних планів (сміється).

— Які твої сподівання справдилися, а які ні?

— Справдилося те, що я і думала, тепер мене КОЖНА людина запитує: «Як виграти мільйон?» Не здійснилося те, що мене будуть впізнавати (сміється). Мабуть, не в образі ведучої я виглядаю інакше.

— Що запам’яталося найбільше: якась подія, скажімо, акція або люди, які приїздили до студії?

— З акцій добре пам’ятаю червону машину в студії (йдеться про новорічну акцію «5 авто за 5 мільйонів гривень!» — ред.) Пригадую чоловіка зі Львова, який не дуже ще й прокинувся, а вже виграв пів мільйона у студії! Пам’ятаю добре момент, коли один гравець у студії підійшов сфотографуватися, сказав, що в нього за всі 20 років є багато фото з усіма ведучими, а зі мною ще немає. Було дуже приємно. Ще мені приємно, коли учасники «Мані на дивані» додзвонюються і кажуть: «Добрий день, Олічко», — це так зворушливо. І, звісно, пам’ятаю ефір, який вела самостійно, без Анатолія. Було страшно, але дуже азартно! Ну і як не пригадати феєричний ефір із бренд амбасадором «Лото-Забава» супер яскравим, вибуховим DZIDZIO!!!

— Ти вже відчуваєш себе хазяйкою студії, чи кожного недільного ранку — новий іспит?

— Хазяйкою студії… ні, думаю, тут хазяйка — сама гра, а я її провідниця. А ось почуваюся вільніше, особливо… коли підбори не надто високі (сміється). Я люблю прямий ефір, тому це вже точно не іспит, все — як має бути.

— Які важливі події в твоєму житті сталися за цей рік?

— Мабуть, саме цього року я почала нарешті усвідомлювати, що живу в Києві. Раніше, не маючи прямих ефірів щонеділі, я часто їздила до Львова, де раніше проживала, до Рівного — рідного міста, та проводити свята в інші міста. Такий собі кочовий спосіб життя (сміється). І майже не відчувала, що я в столиці ЖИВУ. А за цей рік все змінилося, ще й карантин вніс свої корективи, тому я тепер дійсно ЖИВУ В КИЄВІ! А так все стабільно: займаюся улюбленою справою, ВЕДУ всіх та всюди (сміється) — і на телебаченні, і на радіо, і молодят одружую, що теж радісно. Маю багато планів на акторство. Раніше більше вчилася, а тепер уже знімаюся в серіалах, головне — не зупинятися.

— Як тобі працюється з партнером по сцені?

— Толя — прекрасний напарник! А я знаю, що кажу, бо працювала в різних ефірах десь вже з 10 чоловіками у парі. І кожного разу це якийсь інший тандем, де мені треба підлаштовуватися. Звісно, потрібен час, щоб і в цьому тандемі звикнути та проявитися, адже Гнатюк працює вже 17 років, він Народний артист України та улюбленець глядачів, а я новенька в цьому дуеті, й мені пощастило! Бо Толя — це людина, яка завжди у гарному настрої, завжди підтримає, скаже «не переживай!», розповість анекдот, а ще любить… раптово обійматися (сміється). Думаю, глядачі бачать, що ми вже звикли працювати разом і завжди готові заряджати позитивом недільні ранки!

— Ти вже знаєш, що побажаєш собі у Новий рік?

— В мене мрії рік від року схожі — багато улюбленої роботи для реалізації всіх творчих планів. А також при цьому — гармонії в душі. Це важливо! А ще — бачити близьких людей завжди, коли хочеться, та завжди відчувати енергію й жагу до життя. Ну і — виграти мільйон, звісно, куди ж без цього (сміється)!