Одеситка-пенсіонерка виграла півмільйона у "Лото-Забава"!

Переможниця вірить, що вимолила свій виграш.

Мені допоміг Бог

Цієї неділі у студії «» головна переможця розіграшу «Багаті та відомі» Ірини Іллівни Михайлової із Одеси, яка грала під номером 11, виграла максимальні 500 000 гривень. Спочатку їй дістались 50 000 гривень, апотім вона спромоглась збільшти свій приз у 10 разів.

«Ви навіть не уявляєте, як довго я чекала на цей виграш, — зізналась пані Ірина. – Майже 20 років я граю у мою улюблену «Лото-Забава», збираю білети з перших тиражів, дивлюсь усі розіграші. І як же мені був потрібен цей виграш! Я молила Бога, щоб він допоміг мені виграти, розмовляла з ним, розповідала про свої проблеми… І він мене почув, Ви це самі бачили. Я виграла. І не просто виграла, а максимально можливий у цьому розіграші приз – півмільйона гривень!»

Ірина Іллівна пенсіонерка, а раніше працювала на різних роботах: реставрувала знаменитий Одеський оперний театр, контролювала якість продукції на заводі… А зараз вдома випікає торти на замовлення, людям її випічка подобається. Ну а, як вона подобається дітям та, особливо, двом онучка, і казати не треба. У планах – ремонт квартири та даху старої, ще царських часів будівлі. І подарунки рідним.

Одеситка-пенсіонерка виграла півмільйона у «Лото-Забава»!