Коли люди починають рахувати дні, що залишилися до Нового року, можна не сумніватися — новорічна лихоманка починається. Цієї неділі до очікуваної, хвилюючої події залишалося 23 дні. Зараз, коли ви читаєте ці строки, ще менше. Свято наближається, воно зовсім поруч, і його морозне дихання надихає (вибачайте за каламбур)кожного із нас мріяти про новорічні подарунки та загадувати бажання.

Втім, «Лото-Забава» навчає своїх шанувальників не чекати новорічних свят, а загадувати бажання і здійснювати мрії прямо зараз! Вже цієї неділі, 15 грудня в студії «Лото-Забава» метр українського телебачення Анатолій Гнатюк разом із Ольгою Гриневич проведе перший розіграш новорічної акції, в якому буде розіграно перший акційний приз – автомобіль вартістю 1 000 000 гривень, німецький кросовер Opel Grandland X!

Чудовий новорічний приз зайняв почесне місце у студії. Якийсь час його приховували під жовтою накидкою, інтригуючи аудиторію, а потім автомобіль постав у всій свої красі та сили. І на обличчях гравців можна було прочитати те ж саме, що одним словом висловив герой обкладинки цього номеру газети: «Хочу!». І це єдина вірна реакція, адже ви, шановні гравці «Лото-Забава», маєте право хотіти, і ви маєте реальні шанси реалізувати свої бажання й виграти ось такого авто-красеня вже найближчої неділі!

Рішуче сказавши собі «Хочу!», ви зробили перший крок до перемоги. Які ваші наступні дії? Про це ми детально пишемо на нашому сайті, розмістивши умови проведення новорічної акції. Читайте й відразу включайтесь у змагання. Новорічна лотерейна лихоманка починається, призи чекають на щасливчиків!