Нарешті ми з вами дочекалися справжньої зими, з міцним морозцем та пухнастим снігом. Де сніг, там сніговики! І ваша улюблена лотерея поспішає скористатися моментом, щоб погратися у снігову казку, й відкриває новий сезон інтерактиву «Знайди у студії…», який так сподобався вам наприкінці минулого року. Щоб виграти призи від «Лото-Забава», ви тоді шукали у студії гарбуз, а тепер пошукайте сніговика, шановні учасники лотереї.

Другий сезон інтерактиву вже розпочався цієї неділі під час телерозіграшу 1119 тиражу «Лото- Забава». І перша п’ятірка щасливчиків вже встигла виграти призи:

Танька Мисько

Натали Недосекова

Сергей Пругло

Галя Яріш

Наталя Стронціцька

Сьогодні ми анонсуємо наступний етап інтерактиву, публікуючи зображення студії з пронумерованими зонами (місцями) та завдання, яке ви можете прочитати на сторінці «Лото-Забава» у Faсebook. Дивіться уважно прямий ефір 1120 тиражу «Лото- Забава» у неділю о 9:00 на 1+1 та шукайте в студії захованого сніговика.

В коментарях до конкурсного посту, що з’явиться в неділю 24.01.2021, до 10:00 напишіть номер місця, де ви помітили сніговика. Серед всіх учасників, хто вірно відповів, 24.01.2021 за допомогою сервісу випадкових чисел Random.org буде проведено розіграш грошового призу обрано 5 переможців, які отримають по 100 бонусних гривень на особистий рахунок на сайті msl.ua.

Всім бажаємо успіху та пильності під час прямого ефіру!