Цього рекорду ми чекали, на цей рекорд ми сподівалися. Не знали, як саме, коли він відбудеться, але були впевнені, що обов’язково в період проведення новорічної акції «Святкуйте мільйонерами!».

Адже в кількох тиражах «Лото-Забава» за будь-яких умов мають народжуватися відразу по 3 акційні мільйонери! Достатньо комусь виграти мільйон у «Великій грі» чи в «Забава-Два плюс» — і новий рекорд готовий.

Ми очікували, й дочекалися. Ця приємна подія сталася в останньому 698 тиражі лотереї бінго. Народженню нового рекорду допоміг щасливчик із Донецька, в білеті якого збіглися всі 7 цифр номера «Забава-Два плюс» із номером виграшної комбінації цього тиражу. Це вже другий мільйонер конкурсу, який стартував восени цього року.

Так на початку розіграшу було розпочато будівництво нового рекорду, яке благополучно завершилося приблизно через 40 хвилин, коли стали відомі три щасливчики-мільйонери новорічної акції: два Олександри, з Києва та Херсону, і Богдан з Івано-Франківщини. Таким чином, вперше в історії «Лото-Забава» в одному тиражі народилися відразу 4 мільйонери! Кожен із щасливчиків по черзі нарощував загальний перелік лотерейних мільйонерів за 2012 рік та в історії гри в цілому.

Тож, на сьогодні маємо такі цифри, відповідно: 62! та 165! Фантастичні, неймовірні рекорди найпопулярнішої лотереї країни. Рекорди, про які можна й треба голосно заявити всьому світу. Ми впевнені, що саме наша «Лото-Забава» за показником народження мільйонерів є рекордною лотерейною грою в світі та претендує на запис у Книзі Рекордів Гіннеса. Час звертатися до експертів.

А поки що звертаємо вашу увагу, панове гравці, на продовження новорічної акції та можливість ставати в ній не просто мільйонерами, а мультимільйонерами! Таку можливість вам подарує наступний 699 тираж «Лото-Забава», останній передноворічний тираж 2012 року. В розіграші цього тиражу, який пройде 30 грудня, на кону акції «Ставайте мільйонерами!» подвійні суми призів. Гарантовано будуть розіграні 3 призи по 2 000 000 гривень!

Цей унікальний розіграш, приурочений до Нового року, неможливо пропустити, шановні друзі. Скажу вам чесно, що особисто я, ваш постійний кореспондент, і більшість колективу редакції у захваті від перспективи виграти акційні мільйони. Знаємо, що потрапити до списку щасливчиків буде непросто, адже бажаючих швидко й легко розбагатіти буде багато, але віримо в удачу. Щиро радимо й вам вірити в себе, в свою удачу й обов’язково взяти участь в наступному розіграші, придбавши щонайменше 5 білетів «Лото-Забава», в кожному з яких повинно бути не менше 4 номерів «Забава Плюс». Лише уявіть собі це неймовірне щастя, ці фантастичні емоції, які оволодіють вами в разі перемоги, в разі виграшу мільйонів гривень під самісінький Новий рік!

Нажаль, у нас не буде можливості оперативно інформувати вас, шановні читачі, про результати наступного тиражу, тому що 31 грудня газета не вийде (її просто неможливо буде донести до вас, пошта не працюватиме аж до четверга). Якщо вистачить терпіння, дочекайтеся виходу в світ першого номера газети, який ми плануємо надрукувати 8 січня 2013 року. Хто має можливість, зайдіть до Інтернету, хто не володіє сучасною технікою, навідайтеся на точки продажу лотерей МСЛ.

До речі, ви ж не хочете пропустити ювілейний 700 тираж «Лото-Забава», розіграш якого пройде 6 січня. Це буде не тільки ювілейний, а ще й передостанній акційний тираж. Які суми призів у ньому розіграють, обов’язково дізнайтеся від ведучих телепрограми «Лото-Забава» під час наступної гри. Вона неодмінно буде дуже святковою, радісною, веселою. І дуже виграшною!

Я. Гравець