«Лото-Забава» свої кращі традиції не забуває – вже який рік поспіль новорічні тиражі лотереї бінго закінчуються взяттям джек-поту й народженням нового мільйонера.

Ось і початок 2010 року не став винятком із щасливого правила: 10-го січня в 544 тиражі «Забави» народився ПЕРШИЙ МІЛЬЙОНЕР року, 64-й в історії гри! Фабрика мільйонерів продовжує дивувати своєю неймовірною щедрістю. А дуже скоро здивує вас ще більше!

Шановні читачі «Азарту», новина, яку минулої неділі оголосили ведучі розіграшів, для вас не така нова, як для всіх інших учасників гри. Адже в останньому номері газети 2009 року ми опублікували офіційні зміни до умов проведення лотереї бінго. І все ж таки, дуже приємно було почули з вуст Лариси та Анатолія звістку, на яку ми з вами давно чекали, тепер ми точно знаємо – оновленій «Забаві» бути!

Старт призначено на 24 січня 2010, на 546 тираж. Ми не стали б говорити про це заздалегідь, за два тижня до події, але, як відомо, білети «Забави» можна купувати вже за два тижня до розіграшу, тому ви маєте право знати про нововведення вже сьогодні.

Головне, що принесе нова «Забава» – це нові шанси й нові можливості. Щотиражу в «Забаві» будуть виграватися дуже великі гроші, й ваша причетність до цього хвилюючого процесу неминуча!

Якщо вже сьогодні вам кортить піти та купити білети «Забави» на два тижня вперед, знайте, що 24 січня ви можете взяти участь у першому розіграші «Забава плюс» і виграти до 100 000 грн.! Для цього треба сказати розповсюджувачу про ваше бажання й замовити від 1 до 10 номерів «Забава плюс». Кожний номер коштує 1 грн. й складається з 6-ти цифр. Номери друкуються терміналом разом із вашим білетом «Лото-Забава» й містяться внизу, під ігровими полями.

Номери «Забава плюс» є абсолютно випадковим набором цифр, їх не можна вибирати на свій смак, так само, як номери в ігрових полях білета. А про долю ваших номерів, про долю призів різного калібру, аж до 100000 грн. включно, піклуватимуться шість лототронів у студії «Забави» під час розіграшу тиражу.

Шановні «забавники», сьогодні ми лише коротко проінформували вас про нову гру й лише легенько торкнулися теми нових можливостей. Робимо це здебільшого для тих, у кого не буде можливості придбати білети 546 тиражу через тиждень. Для всіх інших наша порада: не нервуйте, а спокійненько візьміть участь у найближчому 545 тиражі, в якому на кону, як завжди, 3 000 000 грн. Звання другого мільйонера року, 65-го мільйонера «Забави» звучить привабливо, чи не так.

Через тиждень ми почнемо детально, в усіх подробицях розповідати про нову «Забаву», і повірте, нам буде про що спілкуватися, адже новин дуже багато!

А сьогодні давайте проспіва­ємо хвалу щасливчикам новорічної акції, які виграли по 100 000 грн., Юрію Підлубному з Вінницької обл. та Мирославі Когут із Закарпаття, а також Валентині Некрашевич із с. Погреби Київської обл., читачці «Азарту», яка здобула в «Полюванні за грошима» 200 000 грн.