Новий шанс потрапити до студії «Лото-Забава»!

Дорогі читачі!

Нарешті настав час розповісти вам про наші секрети. У попередніх публікаціях ми інтригували вас повідомленнями про проведення на сторінках нашого видання нових конкурсів. І саме сьогодні ми урочисто повідомляємо: через тиждень редакція газети «Азарт від МСЛ» розпочинає новий конкурс — «Азартний гравець». З початком проведення цього конкурсу шанувальники лотереї «Лото-Забава» отримують унікальний шанс використати свій невиграшний білет і потрапити до студії абсолютно безкоштовно! Що для цього потрібно? Ознайомтесь з напрочуд простими умовами участі. Переконані, вони вам сподобаються.

 

Умови проведення конкурсу «Азартний гравець»

 

  1. Конкурс «Азартний гравець» проводиться серед гравців-читачів газети

«Азарт від МСЛ», які грають в «Лото-Забава» і мають білети відповідного тиражу без виграшу.

 

  1. Конкурс надає переможцю додатковий шанс потрапити до студії «Лото-Забава» в якості резервного гравця, а вразі відповідних обставин — стати основним гравцем та отримати шанс виграти до 500 000 гривень у розіграші «Багаті та відомі». При цьому переможця конкурсу «Азартний гравець» поселяють в готелі, він відвідує екскурсію столицею України і отримує на власні витрати 1 000 гривень (за вирахуванням податків).

 

3.Щотижнево  газета  «Азарт від МСЛ» публікує відрізний купон з 10 випадково обраними числами з ігрового діапазону лотереї «Лото-Забава» від 1 до 75.

 

  1. Гравець-читач газети «Азарт від МСЛ.» відзначає у кожному своєму білеті відповідного тиражу «Лото-Забава» без виграшу числа, які є у відрізному купоні газети. У разі, якщо хоча б в одному його білеті без виграшу (в одному ігровому полі або в усіх трьох полях основної гри) знайдуться 5 чи більше чисел з купона — він отримує право брати участь в конкурсі «Азартний гравець».

 

  1. Для участі у конкурсі «Азартний гравець» гравець-читач (цього тижня, коли надруковано купон) відправляє на короткий телефонний номер 7202 SMS-повідомлення (код), що складається з однієї літери та чотирьох чисел (без пропусків чи інших знаків), а саме: А2019 (у наступному році це будуть цифри 2020; літеру А можна набирати будь-яким регістром та мовою). Цим він підтверджує наявність у нього квитка «Лото-Забава», що відповідає умовам конкурсу. У відповідь гравець отримує SMS-повідомлення про реєстрацію латиницею: «Vas zareyestrovano v konkursi«AZARTNYI GRAVETS«. Rezultaty v gazeti «Azart vid MSL«

Кількість реєстрацій від одного гравця та з одного номеру телефона не обмежена.

 

  1. Протягом тижня (з понеділка по 9:45 неділі) редакція акумулює всі SMS -повідомлення гравців, надіслані для участі у конкурсі, а в неділю, відразу після розіграшу тиражу лотереї, визначає випадковим чином одного переможця конкурсу. За підсумками цього розіграшу складається відповідний Акт.

 

  1. Не пізніше понеділка Акт з телефоном переможця конкурсу «Азартний гравець» потрапляє в «М.С.Л.» для офіційного запрошення гравця-читача на наступний тираж до студії «Лото-Забава» в якості резервного гравця.

 

  1. Переможець конкурсу «Азартний гравець», приїхавши до Києва, зобов’язаний надати відповідальним співробітникам «М.С.Л» білет «Лото-Забава» без виграшу потрібного тиражу і відповідний купон з газети. Відповідальний співробітник «М.С.Л» повинен перевірити наявність у білеті гравця-читача необхідної кількості чисел з купона. У разі, якщо умови конкурсу не виконані гравцем, він позбавляється статусу резервного гравця й відповідних привілей.

Старуємо наступного тижня

Шановні друзі! Не проґавте наступний випуск газети, в якому буде надруковано  купон із виграшною комбінацією – 10 чисел (із діапазону від 1 до 75).

Купуйте білети «Лото-Забава» на тираж 1045 та обов’язково дайте їм додатковий шанс на виграш у новому конкурсі газети!