Шановні друзі, ваша улюблена лотерея знає, як ви скучили за фізичною присутністю у студії. На жаль, поки що це неможливо. Але ≪Лото-Забава≫ робить все, щоб ваша лотерейна розвага була максимально цікавою та прибутковою для вас. І щоб ваша віртуальна присутність у студії приносила реальні плоди. Саме з цією метою минулого тижня було запроваджено новий інтерактив під назвою «Знайди гарбуз у студії!».

Гра в хованки вже розпочалася цієї неділі під час телерозіграшу 1109 тиражу ≪Лото- Забава≫. Її суть дуже проста: у студії заховано гарбуз, а якщо ви його знайдете під час прямого ефіру, то отримаєте можливість виграти 100 гривень.

Яким чином? Ось що пояснюється в пості (повідомленні) про новий інтерактив на сторінці ≪Лото- Забава≫ у Faсebook, яке з’явилося напередодні цього розіграшу, 06-го листопада:

1) дивіться уважно прямий ефір 1109 тиражу ≪Лото- Забава≫ у неділю о 9:00 на 1+1;

2) шукайте в студії захований гарбуз;

3) в коментарях до цього посту напишіть номер місця, де ви помітили гарбуз.

Серед всіх учасників, хто вірно відповів, 13.11.20 за допомогою сервісу випадкових чисел Random.org буде проведено розіграш грошового призу. 5 переможців отримають по 100 гривень на особистий рахунок на сайті msl.ua. Всім бажаємо успіху та бути пильними під час прямого ефіру.

Так, це — наш новий інтерактив! І хованки розпочинаються уже найближчої неділі. Не проспіть прямий ефір! Якщо ви, шановний читачу, не проспали прямий ефір і знайшли місцезнаходження гарбуза — можете легко виграти 100 гривень. Навіть проспавши прямий ефір, ви не втратили шанси виграти 100 гривень, адже розіграш призів пройде 13 листопада, тож у вас є достатньо часу, щоб подивитися запис цього розіграшу на YouTube та залишити свій коментар.

Нам дуже приємно презентувати новий інтерактив, панове читачі, тому що ми вже відчуваємо вашу підтримку та зацікавленість. Ще б пак, у вас з’явилася ще одна, нова можливість вигравати додаткові призи в улюбленій лотереї. Радіємо за вас та бажаємо успіху!