Ось і пройшов останній розіграш «Лото-Забава» звичного зразка, в знайомій студії, в старих декораціях. Наступної неділі все буде інакше. Нова «Забава» вже на порозі!

Шановні читачі «Азарту», ви перші, хто дізнається про оновлену «Лото-Забава» в усіх подробицях. І перші, хто зуміє скористатися новими можливостями лотереї бінго, щоб отримати нові шанси на великі виграші! Тож, починаємо урок оновленої гри з прицілом на перемогу.

200 000 – гарантовано!

24-го січня в студії «Забави» все буде по іншому, можливо, в перші секунди прямої телетрансляції ви навіть не впізнаєте улюблену гру. Все стане на свої місця, як тільки на екрані з’являться Лариса та Анатолій, — вони вже вивчили правила оновленої гри на зубок і готові до зустрічі з вами. Нові декорації обговоримо після того, як ви їх побачите, а ось про нове табло конкурсу «Полювання за грошима» розповімо прямо зараз. На ньому не 25, а 15 клітинок-літер, менше літер – легше поцілити в головний приз! Взагалі всі призи значно більші, ніж раніше. А найголовніше, що головний приз – 200 000 грн. – будуть вигравати кожної неділі, гарантовано! Яким чином? Це поки що маленький секрет, лише зробимо натяк словами приказки: «Добре сміється той, хто сміється останнім».

А правила конкурсу залишаться майже незмінними. В ньому братимуть участь 5 гравців одного із секторів у студії (колір сектора залежатиме від першої кульки розіграшу) та 5 гравців — учасників теледодзвону, яким неймовірно пощастить у боротьбі з тисячами інших претендентів прорватися в прямий ефір. Боротьба буде дійсно жорсткою, тому що в новій грі відміняється правило прохідного балу, телефонувати можуть усі, хто придбав бодай один білет лотереї.

Конкурс «Полювання за грошима» відкриватиме розіграш. Потім дійство продовжить конкурс «Забава плюс». Це абсолютна новинка для всіх гравців, навіть для ветеранів, тому зупинимося на ньому детальніше.

«Забава плюс»

— це гра за номерами, в яку ви граєте за бажанням. Купуючи білет «Лото-Забава» (тепер його вартість 6 грн.), ви самі вирішуєте, чи хочете в ній зіграти. Можете обмежитися звичайним білетом із трьома ігровими полями, а можете додатково замовити розповсюджувачу один, два, три, чотири… до 10 номерів «Забава плюс». Кожний номер коштує одну гривню, й кожний здатний принести вам виграш від 2 грн. до 100 000 грн.! Незалежно від виграшів у ігрових полях.

Номер «Забава плюс» складається із 6-ти цифр, які друкуються терміналом на білеті «Забави» під ігровими полями одночасно із самим білетом. Не можна спочатку придбати лотерейний білет, а потім номери «Забава плюс», або номери без ігрових полів — тільки одночасно, разом.

Розіграш «Забава плюс» проводиться за допомогою 6-ти окремих лототронів, у кожному з яких знаходиться по 10 кульок із номерами від 0 до 9. Виграшна ігрова комбінація розіграшу «Забава плюс» складається після випадіння всіх шести кульок із шести лототронів, і читається послідовно, зліва направо: перша кулька – перша зліва цифра номера, друга кулька — друга цифра…шоста кулька – шоста цифра.

А виграші «Забава плюс» визначаються по збігу цифр вашого номера з відповідними цифрами виграшної комбінації: за збіг останньої цифри, двох останніх цифр, трьох, чотирьох, п’яти, всіх шести цифр.

Наприклад, із лототронів послідовно випали кульки з номерами: 345689. А ваш номер «Забава плюс» є, скажімо, таким: 648379. Збіглася 1 (одна) остання цифра, й це означає, що ви виграли 2 грн. — вдвічі більше, ніж витратили на покупку номера.

Якщо ваш номер, скажімо: 312589, тобто збіглися 2 останні цифри — виграш становить 10 грн., в 10 разів більше.

Якщо збіглися 3 останні цифри, скажімо: 825689, ви виграли 50 грн.

За збіг 4 останніх цифр передбачено виграш – техніка «Saturn» на суму 250 грн.

Збіг 5 останніх цифр подарує щасливчикам техніку «Saturn» на суму 2 500 грн.

Нарешті, точний збіг усіх 6 цифр дає вам найбільший виграш – 100 000 гривень! І таких виграшів кожної неділі може бути декілька!

А зараз будемо говорити про основну гру, про зміни в білеті. І про нові виграшні категорії, з них і почнемо. Нова категорія «1+1»: якщо ви закреслите 2 горизонталі не в одному ігровому полі білета, отримаєте окремий виграш!

І ще одна нова категорія виграшів – «1+1+1», ви вже здогадалися, що, закресливши по одній лінії в кожному з трьох ігрових полів білета, ви також отримаєте окремий виграш!

Нові категорії – це нові можливості й нові, значно більші виграші!

Нарешті, про головну новину оновленої гри. Тепер у кожному ігровому полі білета «Лото-Забава» не одна, а дві пільгові підківки. Ви чудово розумієте, що це означає — відтепер вигравати в «Лото-Забава» значно, значно, значно легше! Пригадайте, скільки разів вам не вистачало лише одного номера, однієї пільгової підківки, щоб закреслити одну, дві або три горизонталі в ігровому полі білета. Тепер підківка прийде на допомогу й подарує вам нові виграші.

Вигравай мільйони!

Взагалі нова підківка відіграватиме вирішальну роль у розвитку ігрових подій, тому що тепер закреслювати горизонталі значно легше. А кожен розіграш, як і раніше, буде закінчуватися тоді, коли хтось в Україні закреслить 3 горизонталі.

Якщо цей щасливчик використав дві підківки, він виграє головний приз, сума якого не фіксована й вираховується в залежності від виграшного фонду тиражу.

Якщо переможець скористався лише однією підківкою, він отримує не 300 000 грн., як раніше, а стає мільйонером! Так, шановні, три горизонталі з однією підківкою — це 1000000 гривень від «Лото-Забава». І це означає, що відтепер виграти мільйон набагато легше! Що кількість «Забавних» мільйонерів буде зростати небаченими, рекордними темпами. Що хтось із вас обов’язково стане новим мільйонером «Лото-Забава»!

Тримільйонний джек-пот також стає більш доступним, тепер його можна виграти не одним, а двома способами!

Перший вам добре відомий: закреслити 3 горизонталі без пільгової підківки в одному ігровому полі білета. А другий такий: закреслити 5 або быльше горизонталей в одному білеті «Лото-Забава». Надзвичайно цікаво, яким із двох способів буде виграно перший джек-пот оновленої «Забави»! А в тому, що це станеться дуже скоро, сумніву немає.

Тож, очікувати на свято нової гри будемо з нетерпінням та хвилюванням. Хвилюються й готуються всі: робітники студії, яким треба у короткий термін переобладнати декорації та світло; ведучі, які ретельно вивчили нові правила й мріють донести їх до вас найкращим чином; організатори гри, які сподіваються, що нова «Забава» прийдеться до душі старим та новим учасникам лотереї бінго. Ну що ж, давайте хвилюватися разом, адже це так приємно — готуватися до кращого!