Доброго дня шанувальникам найпопулярнішої лотереї країни, усім відвідувачам української фабрики мільйонерів! Сподіваємося, що ви  вже встигли скористатися порадами Олі Гриневич і Анатолія Гнатюка. Звісно, мова про майстер-клас із купівлі онлайн білетів від улюблених ведучих, який можна подивитися на YouTube. Ви вже зрозуміли, що купувати білети «Лото-Забава» та інших лотерей на сайті лотерейного оператора msl.ua — це просто, зручно і безпечно? Ви зробили свою першу онлайн покупку? Тоді час рухатися далі.

Сьогодні ми розповімо вам про дуже корисну новинку від вашого лотерейного оператора. Вона буде цікавою і для тих, хто тільки почав купувати білети онлайн, і для досвідчених покупців. Скажіть, як часто ви, через купу справ та завдань, при всьому бажанні, просто забуваєте купити білети на наступний тираж «Лото-Забава»? Закрутився зі справами, геть із голови вилетіло — буває таке? А тим часом хтось із вашого міста чи села виграв мільйон. І як із цим потім жити?!

Так ось, щоб із вами не трапилася така біда, лотерейний оператор придумав новий онлайн сервіс під назвою АВТОПОКУПКА. Цей сервіс дозволяє налаштувати автоматичну покупку білетів «Лото-Забава» на бажаний період, наприклад місяць. За власним бажанням ви навіть і день придбання можете обрати, як зображено на малюнку.

В наступних налаштуваннях АВТОПОКУПКИ ви обираєте кількість і наповнення білетів. Наприклад, ви хочете, щоб у понеділок система автоматично купувала для вас 1 білет з Парочкою, в середу — один білет без Парочки, а в п’ятницю ви забажали 5 білетів з Парочками.

Після того, як ви зберегли налаштування і оплатили свій вибір, білети будуть з’являтись автоматично протягом всього періоду, в бажані дні. Ви навіть не уявляєте, як вам буде зручно! Шановні друзі, із новим сервісом АВТОПОКУПКА зірвати джекпот «Лото-Забава» 3 000 000 грн. буде ще простіше! Тож не хворійте, і нехай удача вам посміхається!