Виграй живі гроші в конкурсі «Вдала трійка»!

Справжній азартний гравець ніколи не складає руки, не втомлюється шукати шляхи до виграшу. Розуміючи природу азартних гравців, ми намагаємося надати вам, шановні читачі газети, максимальну кількість можливостей для виграшу, пропонуючи брати участь у конкурсах газети. Минулого разу ми розповіли, як грати в конкурсі «Щасливий шанс», наголосивши на тому, що цей конкурс щільно прив’язаний до основної «Великої гри» лотереї «Лото-Забава» та проводиться виключно способом листування звичайною поштою. Казали також, що всі конкурси газети проводяться тільки по лотерейним білетам без виграшу! Якщо ваш білет виграв, поспішайте до пунктів розповсюдження лотерей та отримуйте гроші!

Сьогодні докладно поговоримо про конкурс-вікторину «Вдала трійка», який пов’язаний із «Лото-Забава» та «Забава плюс». Конкурс проводиться виключно способом SMS-повідомлень, брати в ньому участь листуванням чи по електронній пошті не можна (взагалі жоден наш конкурс не передбачає участі по Інтеренету, просимо вас про це пам’ятати!).

Щоб грати у «Вдалу трійку», потрібно спочатку зіграти в «Забава плюс». Якщо остання цифра вашого номера «Забава плюс» не зійшлася з останньою цифрою виграшного номера в черговому тиражі «Лото-Забава», тобто ваш номер нічого не виграв, маєте можливість виграти живі гроші в конкурсі «Вдала трійка». Як це зробити?

Подивіться праворуч на конкурсне завдання «Вдала трійка». Воно складається з двох частин. Перша – це наше запитання та пронумеровані варіанти відповіді на нього (1, 2, 3), запропоновані вам для вибору. Оберіть вірну відповідь, орієнтуючись на статті про «Лото-Забава» в цьому ж номері газети, та запам’ятайте її номер, наприклад, 1.

Друга частина конкурсного завдання – знайти код, яким ви зможете скористуватися, відсилаючи SMS-повідомлення. Подивіться на останню цифру вашого невиграшного номера «Забава плюс» (скажімо, це 4), та знайдіть цю цифру в одному з трьох конкурсних кодів (у даному випадку цифра 4 є в коді 487). Саме цим кодом ви будете користуватися цього разу.

Тепер потрібно написати у мобільному телефоні SMS-повідомлення та відіслати його на короткий номер 7202 (інформація про вартість на стор. 8 внизу). Формат (зміст) повідомлення має бути таким: чотири цифри без пропусків та будь-яких знаків. Перша цифра – це обраний вами номер відповіді на запитання, наприклад, 1. Далі ще три цифри – це один із наших кодів, наприклад, 487. Ваше повідомлення матиме вигляд: 1487. Звичайно, це лише приклад, насправді номер відповіді і код можуть бути зовсім іншими.

Яку помилку найчастіше роблять новачки конкурсу? Вони дивляться не на останню цифру свого невиграшного номера, а на три останні цифри й намагаються знайти їх в одному з кодів, а не знайшовши, вписують три останні цифри свого номера в повідомлення. Ще раз звертаємо вашу увагу, вас цікавить лише одна – остання цифра невиграшного номера «Забава плюс»!

Якщо у вашому білеті не один, а декілька номерів «Забава плюс» без виграшу, тоді ви можете грати по кожному номеру окремо, орієнтуючись на останні цифри номерів і використовуючи відповідні коди, – складайте та відсилайте декілька повідомлень. Кожне зіграє окремо, кожне стане шансом на виграш у конкурсі.

SMS-повідомлення можна відсилати 24 години на добу, з 10:00 неділі до 10:00 наступної неділі. Всі ваші повідомлення накопичуються в базі даних протягом тижня. Жеребкування номерів телефонів та виявлення переможців конкурсу проводиться членами редколегії в присутності представника видавця газети за допомогою комп’ютерної програми випадкового відбору чисел. Переможець отримує SMS – поздоровлення з виграшем, а скорочений номер його телефону публікується в газеті (на сторінці 9). Отримавши від щасливчика відповідні копії документів, редакція відсилає переможцю поштовим переказом 1 000 грн. Шановні переможці, звертаємо вашу увагу на те, що спочатку ми знаємо лише номер вашого телефону, тож коли висилаєте копії документів, обов’язково пишіть цей номер, щоб ми змогли вас ідентифікувати.

Азартні та завзяті читачі, лотерейні гравці! Якщо ви бажаєте використовувати всі шанси, всі можливості на виграш, – беріть участь у конкурсі «Вдала трійка», отримуйте живі гроші! 1 000 грн. розігруються щотижнево, й щотижнево виграються тими, хто не лінується шукати удачу!