Репортаж про розіграш 1124 тиражу державної лотереї «Лото-Забава» можна було озаглавити ще й так — Друге народження! Лотерея була презентована українським шанувальникам 21,5 роки тому як цікаве телевізійне лотерейне шоу за участю запрошених гостей. Їхні обличчя, реакції та емоції, їхні оплески та спілкування з ведучими та перемоги у прямому ефірі стали невід’ємною частиною яскравого лотерейного дійства під назвою «Лото-Забава». Так було з першого по 1075 тираж… і раптом студія осиротіла, залишившись без гостей. Вимушена перерва, пов’язана з пандемією та карантином, тривала майже цілий рік! Подякуємо телеведучим, Анатолію Гнатюку та Ользі Гриневич,— лише завдяки їхньому оптимізму, позитивній енергії та майстерності вдавалося утримувати видовищність телепрограми ці довгі місяці карантину. Нарешті все змінилося! Цієї неділі у студії «Лото-Забава» знову звучали голоси та оплески учасників,—як же приємно їх знову почути. І побачити ваші щасливі обличчя, хоча б за прозорими захисними масками. Ось чому ми кажемо, що 21 лютого 2021 року сміливо можна називати другим днем народження вашої улюбленої лотереї.

КОНКУРС «БАГАТІ ТА ВІДОМІ» ВІДНОВЛЕНО!

Повернення учасників означає ще одну грандіозну новину — відновлення конкурсу «Багаті та відомі». Нагадаємо, він стартував у 977 тиражі (розіграш 29.04.2018), і проводився щонеділі, аж до 1075 тиражу включно (розіграш 15.03.2020). Головними переможцями «Багаті та відомі»» стали 79 учасників, кожен із яких вигравав 100, 250 або 500 тисяч гривень. Ми не підбивали загальну суму, але вона напевно складає мільйони й мільйони гривень! І ось тепер у вас знову є можливість потрапити до телестудії, щоб стати багатими та відомими на всю Україну. Першими цією можливістю скористалися учасники конкурсу, які мали приїхати до студії… 15 березня минулого року. Справедливість восторжествувала! І наступної неділі в студії знову будуть «гості з минулого»—учасники конкурсу, які купували білети ще до карантину. А потім ми повернемося у реальний час, і у вас, шановні читачі, з’являться реальні шанси виграти запрошення на 1126 тираж по білетах 1125 тиражу «Лото-Забава» — тільки обов’язково з комбінацією «Багаті та відомі», не забувайте. Хто ж став 80-м головним переможцем «Багаті та відомі»? Це учасниця № 22 Наталія Корчинська, яка приїхала з Ужгорода. Звичайно, ми скористалися шансом взяти перше після довгої перерви інтерв’ю наживо, а не телефоном.

—  Наші вітання з виграшем 100000 гривень, пані Наталю. Скажіть чесно, Ви сподівалися опинитися в студії, чи вже втратили надію?

— Не я, а мій свекор Омелян Васильович. Це він у нашій родині запеклий учасник «Лото-Забава». Купує білети майже 20 років! Він би обов’язково приїхав сам рік тому, а зараз здоров’я не дозволило. Тому я тут. Для себе купую білети не часто, більше для свекора.

—  Який наказ дав Вам Омелян Васильович, проводжаючи до столиці?

— Виграти! У нього навіть сумніву не було, що я стану переможницею. Сама я, зізнаюся, не вірила. Для мене це шок.

—  А білети для свекора Ви купуєте у який спосіб?

— Тільки онлайн, так зручніше.

—  Що можете розповісти про себе?

— Мені 31 рік, працюю аналітиком по продажам.

—  Які Ваші враження від телестудії та розіграшу?

— Я вперше у таких незвичних обставинах. Все було дуже цікаво. Ну а сам виграш— це взагалі фантастика!

Як кажуть, перший пішов. Відтепер кожного тиражу ми будемо інтерв’ювати чергового щасливчика «Багаті та відомі».

ВРОЖАЙНИЙ РОЗІГРАШ

Сподіваємося дочекатися ще й можливості розпитувати у студії чергового мільйонера. До речі, після минулого розіграшу кількість мільйонерів не збільшилася, оскільки мільйон виграли одразу двоє учасників, розділивши порівну 1 000 000 гривень у «Великій грі». Багато місяців єдиною можливістю почути живе слово шанувальників лотереї був розіграш «Мані на дивані», за що ми йому дуже вдячні. І цієї неділі в ефірі звучали голоси учасників. Спочатку до студії додзвонилася пані Галина з Рівненської області й виграла 50000 гривень. А комп’ютерне жеребкування номерів телефонів подарувало шанс проявити свою інтуїцію киянину Федору, який виграв 10000 гривень. Розіграш «Парочка» порадував виграшами багатьох учасників, та особливо обдарував одного з них, який купив онлайн-білет і виграв солодкі 300 000 гривень!

ПЕРШІ ПЕРЕМОЖЦІ РОМАНТИЧНОЇ АКЦІЇ

У фіналі насиченого подіями розіграшу відбулася ще одна прогнозована подія—перший розіграш романтичної акції «Кохання дарує мільйони та 300000₴ додатково!». Першими переможцями акції стали 2 учасники, і кожен виграв 50000 гривень! Попереду ще 2 акційні розіграші.—28 лютого та 7 березня, по білетах 1125 та 1126 тиражів відповідно. Хочете поборотися за акційні призи, які розіграють 28 лютого? Придбайте 2 або більше білетів «Лото-Забава» на 1125 тираж вартістю від 25 грн. кожен (з «Парочкою») однією покупкою (транзакцією). Надсилайте додаткові акційні комбінації з ваших білетів за допомогою SMS-повідомлення на короткий номер 330 (кожну комбінацію—окремо) протягом поточного тижня, до 20:00 суботи. Долю призів знову вирішить безпристрасний жереб. А ми бажаємо вам удачі, любі друзі!

І не забувайте про подарунковий сервіс від «Лото-Забава», купуйте білети для своїх рідних та коханих на сайті лотерейного оператора msl.ua та отримуйте подарунки! І насамкінець про новину, яку ще тиждень тому анонсувала сама героїня цієї новини— Оля Гриневич. Ми розуміли, що колись таки це станеться—і сталося. Оля пішла в декретну відпустку. А нам залишається побажати їй здоров’я та материнського щастя. І повернення до рідної студії «Лото-Забава»!