Найпопулярніша у світі новорічна пісень­ка «джингл белз» і красуня-ведуча Оля Гри­невич в якості «місіс Санта Клаус», як вона сама себе назвала, одразу зробили недільний ранок 12 грудня святковим для тих, хто ди­вився прямий ефір розіграшу 1166 тиражу «Лото-Забава». Телестудію знову прикрашав автомобіль. Здається, саме він, а не традицій­на ялинка стане цього разу прикметою Ново­го року для шанувальників лотереї. Мабуть, ялинка також знайде своє місце у студії, але ми точно знаємо, любі друзі, що ви будете шукати очима біленького «француза». Адже, виграти на Новий рік красень-автомобіль від бренду «Сітроен» — це мрія кожного із вас. І не заперечуйте, все одно не повіримо…, бо самі про нього мріємо!

ПЕРШЕ ВИГРАНО! НА ЧЕРЗІ ЩЕ 4 АВТО!

Шанси стати власником класного автомо­біля є у всіх, хто бере участь в акції. Ось ви, шановний читачу, знаєте умови новорічної акції, берете в ній участь? Про всяк випа­док нагадаємо, що треба зробити, аби мати шанси на виграш додаткового призу, грошовий еквівалент якого становить 500 000 гривень.

Придбайте однією покупкою 4 або більше білетів «Лото-Забава» вартістю від 25 гри­вень (з комбінацією «Парочка»). У кожному акційному білеті надрукована додаткова ак­ційна комбінація.

Кожну додаткову акційну комбінацію необ­хідно надіслати окремим SMS-повідомленням на номер 330. При цьому з одного номеру мобільного телефона можна надіслати не­обмежену кількість комбінацій.

База акційних комбінацій створюється ок­ремо для кожного тиражу. SMS приймають­ся на кожний тираж з 10:00 неділі до 20:00 суботи, що передує розіграшу тиражу, вка­заного на білеті.

Увага! В акції беруть участь білети, при­дбані як в пунктах розповсюдження, так і онлайн.

До речі, в першому акційному розіграші (жеребкуванні акційних комбінацій, прове­деному в прямому ефірі) удача посміхнулася учаснику, який придбав акційні білети тра­диційним способом. Щасливу точку продажу переможець знайшов у місті Чернівці. Вітаємо першого щасливчика новорічної акції!

А вам, панове читачі, щиро радимо ак­тивніше боротися за «Сітроени» в чотирьох наступних тиражах «Лото-Забава». Зимові свята тільки розпочинаються й шансів ви­грати в улюбленій лотереї додаткові призи дуже багато. Дайте собі настанову на успіх. І ховаючись під зонти від холодного зимового дощику, частіше кажіть собі, що яскраві со­нячні дні обов’язково прийдуть. Взагалі, все буде добре, якщо ви самі в це повірите. Тому замовляйте собі на Новий рік автомобіль та вигравайте!

НАБЛИЖАЄМОСЯ ДО РЕКОРДНОЇ ЦИФРИ 40

Новорічно-автомобільна тема надихає, але не затьмарює тему мільйонів. До кінця 2021 року залишаються 2 тиражі, а кількість ло­терейних мільйонерів вже впритул наблизи­лась до цифри 40. Шанси дістатися рекордної позначки дуже великі, й хочеться вірити, що хтось із вас їх використає.

Героєм «Великої гри» у неділю став учас­ник із Львівської області, який виборов звання 39го мільйонера року й 419го мільйонера в історії «Лото-Забава». Наші вітання переможцю! Скоріше звертайтесь на гарячу лінію лотерейного оператора: 0 800 21 00 65, щоб отримати інформацію щодо оформлення вашого чудового передноворіч­ного виграшу — 1 000 000 гривень!

Оля Гриневич знову працювала за двох (Анатолій Гнатюк досі хворіє, побажаємо йому скоріше одужати), стрімко переходя­чи від одного лотерейного обладнання до іншого. Всюди встигала вчасно, з усіма за­вданнями впоралася.

Під час розіграшу «Мані на дивані» вона спілкувалася з двома учасниками лотереї. До студії зателефонував пан Ігор із Тернополя, який дивився розіграш у Фуйсбук, розгледів нашу газету в руках ведучої, вгадав вагу ку­льок і виграв 50 000 гривень! Із студії також телефонували другому учаснику, пану Ми­колі. Він, на жаль, прямий ефір не дивився, тим не менш, вгадавши вагу кульок, виграв 5 000 гривень.

Коментуючи випадіння кульок із лототро­ну «Парочки», ведуча щиро побажала учас­никам виграти максимальні 300 000 гривень. Цього разу не сталося, можливо, комусь по­щастить наступної неділі.

З легкої руки Олі Гриневич головним пе­реможцем конкурсу «Багаті та відомі» стала учасниця № 22 з білого ряду — Валентина Павлівна Мізюк, яка приїхала до столиці з Вінницької області та виграла 250 000 гри­вень. Переможниця зізналась, що приїхала за дорученням свого дідуся, пана Василя, який з перших тиражів лотереї став її постійним шанувальником. Два роки тому приїздив до студії сам і потрапив до призового ряду. Цьо­го разу він не зміг приїхати через хворобу, але, як бачите, онучка не підвела ветерана «Лото-Забава», навіть виявилася ще удачливішою за свого діда. Передаємо вітання пану Василю та бажаємо міцного здоров’я у новому році. Чекаємо на Вас у студії, ша­новний ветеране!