Цієї неділі у телестудії «Лото-Забава» го­лосно звучали і суто лотерейні теми, і… фут­больна. Нічого дивного, адже збірна Украї­ни на чолі з Андрієм Шевченко зробила на ЄВРО‑2020 майже неймовірне, виборовши місце в 1/4 фіналу. Як сказав Анатолій Гна­тюк, футбол — це також лотерея (що під­тверджує лотерея «Спортпрогноз»), з тією різницею, що вага удачі далеко не завжди переважує майстерність учасників змагання. В суботньому матчі проти англійців і удача, і майстерність були на боці нашого супер­ника, проте, ми вдячні гравцям української збірної та її тренеру за хвилини красивої гри та перемоги, які були на цій європейській першості.

А ось головні лотерейні теми: ювілейний 400й мільйонер і нова акція від «Лото-Забава». Ведучі повідомили, що мільйонер-ювіляр вже відгукнувся! А ми знаємо адре­су, за якою він придбав білет вартістю 25 гривень: місто Сєвєродонецьк (Луганська область), проспект Гвардійський, 44 (ЦУМ). Сподіваємося зустрітися з ювіляром у студії найближчим часом, адже лотерейний опе­ратор підготував для щасливчика незабутні сюрпризи й запрошує завітати до столиці.

До речі, 25 гривень — це вартість білета «Лото-Забава» (з «Парочкою»), яка є однією з умов для участі в акції «Вигравай 100 000 гривень на літні фантазії!», що триватиме протягом 5ти наступних тиражів. На су­сідній 3‑й сторінці ви можете дізнатися всі подробиці про акцію, в якій буде розіграно додатково 1 000 000 гривень, шановні друзі. Її умови традиційні, реєстрацію вже відкрито, тож підключайтесь до лотерейного змаган­ня. Виборюйте додаткові призи — втілюйте в життя ваші літні фантазії, панове!

Про чоловіків, які лежать на дивані перед телевізором, поки їхні дружини пораються на кухні, є чимало анекдотів. А є реальні історії успіху — лотерейного успіху чоловіків у розі­граші «Мані на дивані». Цієї неділі двоє чоло­віків, сидячи (або лежачи) на своїх диванах виграли по телефону по 10 000 гривень. Це пан Олександр із Запорізької області та пан Любомир із Тернопільщини. Наші вітання «ледащім» чоловікам, які не проспали свою удачу!

БІЛЬШЕ ШАНСІВ — БІЛЬШЕ ВИГРАШІВ!

Ще один чоловік відзначився цієї неділі приємним виграшем, й зробив це в студії. Для киянина Опанасенка Сергія Микола­йовича місце № 10 виявилося щасливим — він став головним переможцем конкурсу «Багаті та відомі» й виграв 100 000 гривень. Як з’ясувалося пізніше, це не перший великий виграш ветерана «Лото-Забава», який купує білети вже 20 років. Одного чудового літа він брав участь у літній акції та виграв путівку на відпочинок!

— Візьмете участь у цьогорічній літній акції? — запитуємо пана Сергію.

— Звичайно! Я намагаюся скористатись усіма можливими шансами на перемогу.

— Ви були готові виграти 250 тисяч, а виграли 100. Не дуже засумували?

— Ні, я цілком задоволений. Для мене вза­галі не так важлива сума виграшу, ну, хіба що джекпот хотілося б виграти. А так.., я навіть сказав Анатолію Гнатюку, що проміняв би свій виграш на перемогу нашої збірної у вчо­рашньому матчі.

— Жартуєте?

— Ну, крихта правди в моїх словах є, — сміється Сергій.

— Декілька слів про себе, будь ласка.

— Працюю, займаюсь віконним бізнесом, маю сім’ю, дітей. До речі, сьогодні у студії була моя дружина. Білети купую тільки я, але Оля мене підтримує, не заперечує.

— Ви цікавитеся тільки «Лото-Забава»?

— Колись грав у «Спортпрогноз», та чо­мусь кинув. Думаю повернутися до цієї ло­тереї, адже я вболівальник київського «Ди­намо» із самого дитинства.

— Час повертатися, адже Ви самі сказа­ли, що треба користатися усіма шансами на перемогу.

— Більше шансів — більше виграшів, це аксіома!

«Велика гра» 1143 тиражу принесла ре­зультат, на який можна було розраховувати заздалегідь, — народився 401й мільйонер «Лото-Забава», 21й мільйонер цього року. Виграш на суму 1 000 000 гривень випав на лотерейний білет, який придбали у Сумській області. Вітаємо переможця! Рубікон 400 перейдено, тепер прямуємо до нової висоти, на черзі цифра 500!