«Лото-Забава» дарує своїм шанувальникам новорічні подарунки. А у нас є чудовий пода­рунок для шанувальників лотерейної газети — інтерв’ю з мільйонером «Лото-Забава»!

Тиждень тому ми повідомили вас про щаслив­чика, який купив свій білет на сайті лотерейно­го оператора і виграв у 1113 тиражі 1 000 000 гривень, ставши 28‑м мільйонером року, 377‑м в історії лотереї. Сьогодні ви дізнаєтеся набагато більше з вуст найвезучого учасника тиражу — жительки міста Черкаси пані Вікторії.

— Вікторія, щиро вітаємо Вас із виграшем мільйона гривень! Це омріяний, довгоочіку­ваний виграш, до якого Ви довго йшли, чи просто випадковість?

— З одного боку — це випадковість, як взагалі кожен лотерейний виграш, я вважаю. А з другого — здійснення моєї давньої мрії. Свій перший білет «Лото-Забава» я купила так давно, що й не пам’ятаю точно рік, мабуть 2000‑й або 2001‑й. Тоді ще мільйони не розігрували, але моя участь у лотереї з самого початку була пов’я­зана з бажанням виграти велику суму.

— Абсолютно зрозуміле бажання. І що Ви робили для його здійснення? Як часто купу­вали білети, скільки білетів на тираж?

— За ці 20 років у мене були різні періоди. Ін­коли щось підштовхувало брати участь у кожно­му тиражі. А часом зовсім не тягнуло, проходила повз лотерейні розкладки без емоцій. Останніми роками, можна сказати, увійшла в колію — ку­пую по 5 білетів «Лото-Забава» приблизно два рази на місяць.

— Як ставляться до цього Ваші рідні, під­тримують чи засуджують?

— Чоловік називає мене мрійницею (смі­ється). Але не засуджує, скоріше навпаки — підтримує.

— Він першим дізнався про Вашу величез­ну удачу, про здійснення мрії?

— Так, звичайно.

— Як це було? Цікаво дізнатися про деталі.

— Сталося так, що я увімкнула телевізор вже наприкінці телерозіграшу. Побачила, що в чер­говий раз виграли мільйон. І номер виграшного білета встигла записати. Через кілька хвилин взяла в руки свої 5 білетів по 25 гривень — і один із них виявився ось таким супер щасливим. Звичайно, я не одразу повірила, що виграла мільйон. У це дуже важко повірити, скажу як людина, яка пройшла через цей шок. Але йшли хвилини, години… Я перевірила номер ще кіль­ка разів на сайті…

— Ось тут, будь ласка, більш детально. Ви сказали, що взяли в руки свої 5 білетів. Але ж Ви купували їх через Інтернет, онлайн, а не в пункті продажу?

— Ну й що з того, я часто сама роздруковую свої білети, — онлайн покупка дає таку можли­вість, а учасник сам вирішує, це йому потрібно чи ні. Я багато років купувала білети в магази­нах та кіосках, і тільки минулого року вирішила спробувати через Інтернет. Виявилося, що все дуже просто й зручно. Тепер я лише інколи ку­пую білети на точках продажу, а в основному — онлайн. Комфорт засмоктує (сміється), та й за сучасних умов це просто безпечніше.

— Повертаємося до моменту Вашого іс­торичного виграшу. Ви перевірили номер щасливого білета кілька разів…

— А потім раділи разом із чоловіком. Знаєте, у мене раніше часто було таке відчуття, що мій мільйон десь поруч. Кілька разів я закреслювала майже три горизонталі, не вистачало тільки одного номера. І нарешті все склалося! До речі, окрім щасливого білета, в чотирьох «нещасли­вих» виявилося виграшів ще на 160 гривень. Я їх одразу витратила на сайті — купила білети на наступний тираж.

— Не можемо обійтися без класичного запитання: як плануєте витрачати свій су­пер приз?

— Ми про це вже думаємо, звичайно. І наду­мали, що на життя грошей у нас вистачає — за­робляємо. А омріяний мільйон треба витратити на здійснення наших мрій. Які вони? Хочемо по­дорожувати. Змінити старе авто на нове — і в до­рогу, кудись далеко. Як тільки ситуація у світі увійде в норму й повернуться старі правила, ми обов’язково здійснимо наші мрії! Дякуючи «Лото-Забава»!

До цікавої бесіди з новоспеченою мільйонер­кою хочемо додати кілька слів. Нам дуже імпо­нує її віра в свою удачу та бажання боротися за свої мрії. Готовність чекати свого зоряного часу й крок за кроком йти обраним шляхом, незважа­ючи на поразки, тимчасові невдачі. Хочемо по­бажати кожному нашому читачу такої ж віри та впевненості. А велика удача обов’язково прийде!

І ще, ви звернули увагу на те, що наша героїня здобула свій виграш завдяки –онлайн-білету? Тобто, вона придбала його на сайті лотерейного оператора msl.ua. Хочемо зауважити, що остан­нім часом все частіше великі виграші дістають­ся власникам онлай-білетів. Не тому, що вони щасливіші за традиційні. Просто все більше учасників обирають саме такий спосіб покупки лотерейних білетів: комфортний, швидкий та безпечний. Спробуйте і ви, шановні читачі.