Однією із найважливіших подій 722 тиражу «Лото-Забава» став другий акційний розіграш 100 путівок на Кіпр, кожна вартістю 10000 гривень.

Кожного тиражу на розкішний курорт відправлятиметься цілий літак гравців «Лото-Забава», за 5 червневих розіграшів до теплої країни відлетить 5 літаків!

Літня акція додала грі розмаху, бо що сьогодні може бути важливішим за відпустку та літній відпочинок. У гравців «Лото-Забава» є чудова можливість, не відволікаючись від важливих справ (від роботи, сесії, сім’ї), отримати завдяки грі те, що необхідно на даний момент найбільше — заманливу подорож на казковий острів Кіпр. Визнаний лідер на туристичному ринку України туроператор «МІБС ТРЕВЕЛ» потурбувався про те, щоб відпочинок у гравців «Лото-Забава» пройшов якомога краще — до послуг лотерейних переможців найфешенебельніші готелі, найзручніші номери, найкрасивіші пляжі.

Список телефонів чергових переможців літньої акції ви бачите на цій сторінці, а ми розкажемо, як розподіляються виграні путівки по містах та селах України. Найбільше переможців першого акційного розіграшу виявилося в Київському регіоні — 16 осіб. Що й зрозуміло, в столиці грають у «Лото-Забава» більше гравців-учасників акції, ніж деінде. Друге шановане місце займає Донецький край — 8 посланців на казковий острів, та третьому місці дніпропетровці — 7 виграних путівок. Думаємо, спеціалісти продовжать збирати статистику, й ми отримаємо можливість слідкувати за подібними цікавими підсумками й у наступних акційних розіграшах.

Бажаєте виграти подорож своєї мрії та зайняти місце у літаку щасливчиків? Тоді вам необхідно зареєструвати свої придбані білети «Лото-Забава». Для цього додаткову ігрову комбінацію** (її ви знайдете внизу свого білета) потрібно відправити SMS-повідомленням на короткий номер 330*. В одній SMS можна відправити тільки одну ігрову комбінацію. Для реєстрації своєї участі в літній акції SMS-ки слід відправляти до 20:15 суботи напередодні розіграшу тиражу, номер якого вказаний на білеті. Зберігайте зареєстровані лотерейні білети, адже кожний із них може виявитися виграшним.

За чотири останніх тиражі в «Лото-Забава» народилося 5 мільйонерів. За всю історію гри їх уже 191 мільйонер, і тільки в нинішньому 2013 році — 23 мільйонери. Фабрика мільйонерів продовжує випускати все нових і нових щасливчиків, а ми не стомлюємося їх вітати з новим забезпеченим життям. Донетчанці Надії Вікторівні Кригіній не вдалося стати мільйонершею, вона в 718 тиражі закреслила в своєму білеті три лінії з двома пільговими підківкам та виграла майже 230 тисяч гривень. Минулої неділі вона разом із чоловіком Павлом Васильовичем та онуком Владиславом приїхала до студії «Лото-Забава» та отримала з рук ведучих сертифікат на виграну суму (див. фото). В планах щасливої сім’ї покупка авто та квартири.

Серед вагомих виграшів 722 тиражу виграш полтавчанки пані Зінаїди — 200000 гривень у «Полюванні за грошима». На таку ж суму стали багатші гравці з Миколаївської та Дніпропетровської областей, яким вдалося перемогти в конкурсі «Забава Два плюса». По 100000 гривень у «Забаві Плюс» виграли два гравці — з Харкова та Горлівки.

Минулий тираж подарував нам другу сотню переможців літньої акції від «Лото-Забава». Брати участь у ній може будь-який зареєстрований білет. Серед білетів вартістю від 6 до 9 гривень розігрується 20 путівок, серед білетів від 9 до 19 гривень розігрується 30 путівок, а серед білетів вартістю від 20 до 36 гривень — 50 путівок. Якщо ви бажаєте збільшити свої шанси на виграш путівки, купуйте білети різної вартості, й тоді кожен із них зможе взяти участь у розіграші своєї категорії. Не втрачайте своїх можливостей, боріться за перемогу, за подорож своєї мрії й хай вам щастить!

* Послуга дійсна для абонентів усіх національних GSM-операторів України. Вартість відправлення SMS-повідомлення на номер 330 становить 2,50 грн. із ПДВ. Вартість дзвінка на номер 330 становить 2,50 грн. за з’єднання. Додатково утримується збір до Пенсійного фонду в розмірі 7,5% від вартості послуги без урахування ПДВ. Технічний провайдер ТОВ «Нікіта Мобайл Україна», тел.: (044) 205–00–30. ** При покупці білетів у точках розповсюдження лотереї довідайтесь, чи приймає даний термінал участь в акції. *** SMS, надіслані в період з 20:15 суботи до 10:00 неділі, не беруть участь в акційному розіграші. Реєстрація SMS розпочинається о 10:00 у неділю на поточний тираж.