Господиня Удача привела до успіху вже четвертого поспіль постійного учасника «Лото-Забава». У 1139 тиражі, розіграш якого відбувся 6-го червня, приз 1000 000 гривень випав на лотерейний білет, придбаний у Полтаві. Як стало відомо, власницею щасливого білета є 53-х річна Лариса Василівна, співробітниця «Укрзалізниці». «Я беру участь в «Лото-Забава» понад 20-ть років, з 4-го тиражу,— розповіла пані Лариса.—Дуже люблю цю лотерею. Мені завжди хотілося перевірити свою удачу та виграти великий приз. Моє захоплення також розділяє мій чоловік, і на кожен тираж ми купуємо по 4–5 білетів. До цього часу нам не вдавалося досягти значного успіху, але завжди була впевненість, що потрібно продовжувати брати участь, бути наполегливими та вірити, що колись і нам пощастить. І ось це сталося! Ми дізналися про виграш мільйона гривень, коли дивилися прямий ефір телерозіграшу 6-го червня. Поступово закреслюючи в білетах номери, які випадали з лототрону, ми зрозуміли, що в одному з білетів у нас є шанс виграти по-крупному. Коли з лототрону випала остання кулька, ми були в шоці, ще разів десять перевірили білет, потім попросили доньку перевірити результати в інтернеті… Ці емоції не передати словами!»—завершує свою розповідь Лариса Василівна. У родини великі й цілком конкретні плани на виграну суму — купити власне житло і більше не тулитися в гуртожитку!

ЗНОВУ МІЛЬЙОН, І ЗНОВУ ПОЛТАВСЬКА ОБЛАСТЬ!

Ми не знаємо, що допомогло стати мільйонером черговому супер щасливчику, наполегливість або виняткова удача. Але його місце в історії найпопулярнішої лотереї країни вже відоме, воно навіть має свій порядковий номер — 399. Головний герой основного розіграшу 1140 тиражу став 399-м мільйонером «Лото-Забава», з чим ми його щиро вітаємо! Дивовижно чітко, наче на параді, тиждень за тижнем, тираж за тиражем крокують до ювілею нові й нові мільйонери. Невже святкуватимемо народження 400-го мільйонера вже наступної неділі? Здається, що так, хвилюючий момент може реалізуватися 20-го червня. Готуємося, хвилюємося! А поки що підбиваємо підсумки цієї неділі. Почали з головної події — виграшу 1000 000 гривень, тож варто додати ще кілька рис, а саме, що невідомий учасник придбав лотерейний білет у Полтавській області та збільшив кількість мільйонерів 2021 року до 19-ти. А ось шанувальники «солоденького», які вишукують смак меду в пірамідках-сотах «Парочка», явно скучили за великими перемогами,—ну ніяк не можуть виграти максимальні 300000 гривень. Чи мало комбінацій купують, чи просто удачі не вистачає. Так чи інакше, а однієї чудової неділі (хочеться, щоб вже наступної) хтось зірве головний приз. Можливо, це будете саме Ви, шановний читачу?! На черзі виграші лотерейних призів по телефону — розіграш «Мані на дивані». Учасникам не вдалося повторити стовідсотковий результат своїх колег (минулого разу було виграно 100000 гривень). Чому? Перша учасниця, жвава й говірка пані Наталія із Черкас сама додзвонилася до студії та розповіла, що грає в «Лото-Забава» 15 років. А ось проявити дива інтуїції не змогла, тому виграла 10 000 гривень. Дзвінок зі студії другому претенденту виявився безрезультатним—слухавку ніхто не зняв. Легкі гроші вам не потрібні, шановний? — Так і хочеться запитати невідомого учасника. Білий призовий ряд, місце № 22, а його господар—Михайло Пилипович Пестерев із Умані. Це майже все, що потрібно знати про результати розіграшу «Багаті та відомі». Хоча ні, забули про головне—виграні паном Михайлом 500 000 гривень! — Михайле Пилиповичу, Вам вдалося виграти максимальну призову суму—наші вітання! Сподівалися на таке диво? — Виграти хотів, а суму не загадував. Я давно купую білети, часто бувають маленькі виграші, а великий — вперше. — Велика удача не кожному посміхається. Ви з нею товаришуєте взагалі? — Як Вам сказати… Кілька років тому шахраї позбавили мене вагомої суми, було дуже прикро. А сьогодні я щасливий! — У прямому ефірі Ви передали привіт своїм близьким. Мабуть для них рідненьких лотерейну удачу випробовуєте? — Звичайно. Я вже 30 років на пенсії, у минулому військовий, мені самому багато не потрібно. А дружині, дітям, онукам хочеться зробити подарунки. 16-річному онуку Михайлу допоможу вищу освіту отримати. Це ж як приємно!

АКЦІЯ НАБЛИЖАЄТЬСЯ ДО ФІНАЛУ!

Шановні читачі, у вас ще є можливість взяти участь в акції «Ставай 400-м мільйонером!», у якій розігруються подарунки на загальну суму 10000 гривень. Умови участі покроково: 1. Вам треба бути підписаним на сторінку @ lotozabavamsl у Facebook. 2. Лайкнути публікацію. 3. Зробити репост. 4. Купити один або більше білетів «ЛотьоЗабава» на один із тиражів лотереї у період проведення акції. 15 п е р е м о ж ц і в буд е в и з н ач е н о 22.06.2021 за допомогою сервису випадкових чисел Random.org. Відео розіграшу буде оприлюднено на офіційній сторінці у Facebook та Youtube. Ставайте учасником акції і знайте, що декілька простих кроків можуть подарувати на ваш бонусний рахунок гроші на ще більше білетів «Лото-Забава»!