У неділю 18 липня відбувся розіграш 1145 тиражу «Лото-Забава». Він був настільки насичений цікавими та важливими подіями, що навіть не вмістився у стандартні 32 хвилини (довелося додати ще три), а ведучі ледь встигали переходити від одного сюжету до іншого. Сюжет перший—урочисте нагородження ювілейного 400-го мільйонера «ЛотоЗабава». Великий пам’ятний чек на 1 000 000 гривень отримала Оксана Жук із Дніпра! Незабутніми хвилинами всеукраїнської слави пані Оксана зобов’язана своєму татові, затятому шанувальнику лотереї, який зробив начебто звичайну річ—подарував доньці до Дня Молоді лотерейний білет (на 1142 тираж вартістю 25 гривень). А лотерейна доля наполягла на тому, що його подарунок є унікальним,— і звичайнісінький білет виявився не тільки виграшним на суму 1 000 000 гривень, а й приніс Оксані звання 400‑го мільйонера «Лото-­Забава»! Як і обіцяли організатори лотереї, на ювілейного мільйонера цієї неділі очікувала унікальна програма в столиці України. Вона урочисто розпочалася в телестудії під оплески гостей та зачаровані погляди мільйонів глядачів. Продовжилася пізнавальною екскурсією Києвом та прогулянкою по красеню-­Дніпру на білосніжній яхті. Й завершилася розкішною вечерею у престижному ресторані!

ВРАЖЕННЯ ТА ЕМОЦІЇ ЗІ ЗНАКАМИ!!!

У нас не було можливості поспілкуватися з пані Оксаною та її донькою Ксенією наприкінці незабутнього для них дня, 18 липня 2021 року, щоб розпитати про враження та емоції, проте ми впевнені, що всі вони тільки позитивні з численними знаками оклику! Поговорити з мільйонеркою вдалося вранці, до початку програми.

— Оксано, Ксеніє, вітаємо Вас у редакції лотерейної газети! В цьому приміщенні ми брали інтерв’ю у багатьох лотерейних переможців, але Ви —особливі гості. Відчуваєте свою особливість, пані Оксано?

— Все, що трапляється зі мною останніми тижнями, можна назвати особливим. Шокуючий момент виграшу, незвичні емоції людини, якій пощастило виграти у лотерею величезний приз, потім запрошення до студії з перспективою «засвітитися» на всю Україну… Чесно кажучи, від усього цього голова йде обертом.

— Ми вже знаємо, що виграшний білет Вам подарував тато. Можна дізнатися подробиці?

— Мого тата звуть Віктором Олексійовичем, цього року ми відзначимо його 70‑річчя. Тато багато років працював на заводі, а зараз він вже на пенсії. Він у нас дуже спортивний, тримає гарну форму. А ще, за його словами, підтримувати тонус допомагає улюблена «Лото-­Забава». Лотерейні білети сам він купує щотижня, і ми для нього також купуємо, друзі привозять із різних міст країни, адже всі знають про батькову пристрасть.

— Тобто, Ви часто даруєте своєму батьку білети, а цього разу він сам подарував Вам білет?

— Таке інколи трапляється на свята. А цього разу ми приїхали до тата в Сєвєродонецьк саме на свята — День Конституції та День Молоді. Ніяких думок про виграш у мене не було. Тато уважно дивився програму, а ми лише краєм ока, і раптом він сказав, що треба терміново перевірити мій білет, бо мільйон виграли в нашій області. Перевірили, не повірили, знову і знову перевіряли, потім телефонували на гарячу лінію… Неймовірні хвилини!

— Ксеніе, а що Ви можете сказати з приводу цієї події?

— Я дуже радію за дідуся, це ж він, у першу чергу, заслужив на великий виграш у «Лото­Забава», він за нього боровся багато років! Я можу сказати, що росла разом із цією лотереєю,— мені зараз 24 роки, і майже стільки існує «Лото-­Забава». Все моє дитинство я дивилася телепрограму разом із дідусем, тому моє ставлення до цієї лотереї дуже тепле, я її люблю! Щоправда, сама я купую білети не часто. Виправлюся, даю слово дідусеві! (Ми дізналися, що Ксенія закінчила університет, стала юристом і зараз живе та працює у Харкові).

Пані Оксано, дозвольте поставити Вам стандартне запитання—як плануєте витратити виграш?

— Відповідь очевидна,— сміється Оксана,— будемо вирішувати це питання на сімейній раді. Зрозуміло, що головний голос у головного винуватця події — мого батька.

Ми ще раз вітаємо 400‑го мільйонера «Лото-­Забава» Оксану Жук із неймовірною лотерейною удачею, передаємо щирі вітання фанату лотереї, Віктору Олексійовичу та бажаємо їм нових вагомих виграшів!

1500 000 ГРИВЕНЬ В ОДНОМУ ТИРАЖІ

Другий сюжет цієї програми, який зайняв левову частку програми — розіграш призів 1145 тиражу, в ході якого народився новий, 403-й мільйонер «Лото-Забава», вже 23-й цього року! Адреса удачі — Запорізька область. Вітаємо переможця! У розіграші «Парочка» жодному з учасників не вдалося виграти 300 000 гривень, а інші призи дісталися численним переможцям по всій країні. Тижнем раніше у розіграші «Мані на дивані» виявився лише один переможець, цієї неділі зв’язок був надійнішим — обидва учасники, а це були чоловіки, спілкувалися з ведучими, демонструючи свої інтуїтивні здібності. Спочатку пан Валерій із Полтави привітав усіх з Днем металурга й виграв 10 000 гривень, а потім пан Іван із Мелітополя повторив його результат, вигравши таку ж суму,—10 000 гривень. Колесо удачі кожного разу з’являється у студії (якимось дивовижним чином!) у той момент, коли треба визначати головного переможця конкурсу «Багаті та відомі». Ось і цієї неділі воно відіграло свою доленосну роль, назвавши номер місця, на якому сидів щасливчик — № 18. А дістався цей номер Владиславу Володимировичу Сергієнко, який приїхав до столиці з міста Кам’янське Дніпропетровської області. Приїхав не один, а разом із мамою та батьком, які також отримали місця основних учасників під номерами 2 та 15 відповідно. Удача обрала пана Владислава, проте, якщо по справедливості, повинна була обрати його матусю, Зінаїду Василівну, яка купує білети «Лото-Забава» більше 20‑ти років, і вперше виграла запрошення до студії для себе та рідних. Сам головний переможець лише «співчуває» матусі у її захопленні, але ж саме його рукою була запущена у Супергрі «монета», яка впала на множник «10». Владислав виграв максимальні 500 000 гривень! Така вагома сума дозволяє родині подумати про нове житло, адже зараз усі живуть в одній квартирі, лише мріючи про «людські умови». Отримуйте ви граш, любі друзі, та вирішуйте болюче квартирне питання!

ФАНТАЗУЙТЕ ІЗ РОЗМАХОМ ТА ВИГРАВАЙТЕ ДОДАТКОВІ ПРИЗИ!

Другу неділю поспіль розіграш закінчується сюжетом під назвою «Вигравай 100 000 гривень на літні фантазії!». Літня акція триває, і кожної неділі на кону додаткові 200 000 гривень—2 призи по 100000 гривень. Другий акційний розіграш подарував радість перемоги двом шукачам удачі, які «нафантазували» собі чудові відпускні! Панове читачі, звертаємося до вас,— активніше беріть участь у новому «фантазійному» поході, який вже розпочався. Умови прості: придбайте 3 або більше білетів «Лото-Забава» вартістю від 25 грн кожен (з «Парочкою») однією покупкою та зареєструйте акційні комбінації з білетів СМС-повідомленнями на короткий номер 330 (кожну комбінацію — окремо). Попереду ще 3 акційні розіграші, шансів на перемогу багато. Купуйте білети на точках продажу або на сайті лотерейного оператора msl.ua. Вигравайте самі та даруйте білети вашим близьким, друзям, добрим знайомим з побажаннями удачі. І вона вас не підведе!