Ніколи в історії «Лото-Забава» джекпот не зривали два тиражі поспіль, тому в неділю 4 квітня не варто було очікувати такої ж фан­тастичної результативності, яка приємно зди­вувала учасників попереднього тиражу. Але й цього разу було виграно чимало вагомих призів і народився новий мільйонер!

Розіграш 1130 тиражу прийшовся на свят­ковий день, і ведучі привітали християн за­хідного обряду з Великодніми святами, по­бажавши здоров’я, радості, терпіння, Божого благословення, смачних пасочок і, звичайно, мільйонів. Адже цього привітного ранку 1 000 000 гривень мали виграти обов’язково, за будь-яких умов.

ТРИ АНАТОЛІЯ

Почали, за традицією, з менших призів, які розігруються телефоном в «Мані на дивані». Ситуація склалася «прикольна», бо обидва учасники виявилися тезками ведучого, Ана­толія Гнатюка. Три Анатолія за допомогою Олі Гриневич і лотерейного пристрою під назвою «Ваги» розібралися з призами у два етапи. Спочатку до студії зателефонував пан Анатолій із Києва. Він відгадав вагу кульок і виграв 50 000 гривень. А потім зі студії за­телефонували пану Анатолію, який мешкає у Полтавській області. Другий Анатолій не зумів відгадати, яка кулька важча, яка легша, і виграв 10 000 гривень. Вітаємо обох Ана­толіїв з виграшами і бажаємо нових перемог у цікавому конкурсі, який дає можливість вигравати лотерейні призи телефоном. На­гадуємо, що виграти 50 або 10 тисяч гривень можна тільки в тому разі, якщо ви дивите­ся прямий ефір. Якщо ні, то ваш призовий максимум — 5 або 1 тисяча гривень. Робіть висновки, панове.

ВІТАЄМО НОВОГО МІЛЬЙОНЕРА

«Велика гра» тривала не довго, для вияв­лення головного щасливчика знадобилося лише 22 кульки, а вирішальною стала кулька № 4 білого кольору. Саме вона дала найве­зучішому учаснику тиражу можливість за­креслити в лотерейному білеті три горизон­талі (в одному ігровому полі). Адресу удачі ведучі не назвали, тому що 1 000 000 гривень було виграно по онлайн білету, придбаному на сайті лотерейного оператора msl.ua. А ми конкретизуємо цей виграш приємними циф­рами, коли скажемо, що переможець став 389‑м мільйонером в історії «Лото-Забава», 9‑м мільйонером цього року. Щиро вітаємо!

Розіграш «Парочка» сенсацій не подару­вав, жодному з учасників не вдалося знайти в своїх пірамідках 6 із 9 виграшних номерів, щоб виграти максимальні 300 000 гривень.

ЧЕТВІРКА ЗАДОВОЛЕНИХ

Незмінний позитив конкурсу «Багаті та ві­домі» є очевидним, — без головного перемож­ця ніколи не обходиться. Наскільки успішно складуться для нього обставини, яку призо­ву суму зможе зірвати щасливчик — ось це завжди відкрите питання. Відповідь на нього дає «монета», яка рухається зверху до низу лабіринтом із ледь помітних перешкод. Куди впаде, такий і виграш. Цього разу «монета» впала на множник «2», і стартовий виграш головного переможця подвоївся, з 50 000 до 100 000 гривень. Героїнею конкурсу стала Юлія Лозова, яка живе у місті Буча Київської області та працює ювелірним експертом. Їй дісталося в студії місце № 1 (червоний ряд). А підтримували її не лише родичів біля екрану телевізора, а й безпосе­редньо в студії. Про це ми дізналися після розіграшу, коли брали інтерв’ю.

— Пані Юліє, яким був Ваш шлях до пе­ремоги в «Багаті та відомі»?

— Не скажу, що тернистим, скоріше про­стим. Я не виборювала місце в студії, та й взагалі не часто купую лотерейні білети, хоча загальний стаж участі в «Лото-Забава» у мене великий, майже 10 років. До студії потрапила завдяки рідному брату Олексію. Він також лише інколи купує по декілька білетів просто так, для розваги, а раптом пощастить. І пощастило — одразу 4 білета виграли запрошення до студії. Він приїхав разом із дружиною Ольгою, а я — з чоловіком Олександром. Оля сиділа поруч зі мною, на другому місці і вгадала, що я стала головною переможницею. Вона виграла 10 тисяч гри­вень, теж класно!

— Можна сказати, що сімейний десант із завданням впорався відмінно. Після ро­зіграшу вся четвірка виглядала щасливою.

— Звичайно! Нам було дуже цікаво побу­вати у телестудії, і навіть якщо б не виграли призів, все одно настрій залишився б чудо­вим.

— Прогнозуєте для себе наступні лоте­рейні виграші?

— Це ж лотерея, загадувати наперед немає сенсу. А білети «Лото-Забава» будемо купу­вати значно частіше!