Ми чекали, ми готувалися, ми сподіва‑ лися, і ми були абсолютно готові гаряче привітати в цьому випуску газети 20‑го мільйонера 2021 року, ювілейного 400‑го мільйонера в історії «Лото-­Забава». І у нас були дуже вагомі докази того, що ювілейний мільйонер народиться саме 20‑го червня під час розіграшу 1141 тиражу. Адже до цього учасники лотереї продемонстрували безпре‑ цедентну серію виграшів,— 13 тиражів по‑ спіль, з 1128‑го по 1140‑й, 1000 000 мільйон гривень або більше було виграно одноосібно (у 1129‑му народився мультимільйонер). Це унікальне досягнення, яке претендує нази‑ ватися рекордним. І були великі шанси, що цифра 13 зміниться на 14… Не сталося.

Мільйон гривень виграли, але не одноос‑ ібно — пощастило одразу двом учасникам, із Київської та Житомирської областей, які виграли по 500000 гривень. Вітаємо переможців! І будемо чекати наступний розіграш із надією на те, що відкладене свято відбудеться, і радітимуть ведучі, і зааплодують гості. Все буде, обов’язково буде, просто треба ще трі‑ шечки почекати. Розіграш «Парочка» продовжив інтригувати, зволікаючи з роздачею максимальних виграшів. Нагадаємо, що станнього разу солоденькі 300 000 гривень виграли у 1133 тиражі. Сподіваємося, що наступного разу пані Удача скорегує свій сценарій (скільки ж можна тримати інтиргу?!), і комусь із учасників (або одразу двом чи більше) вдасться виграти головний приз.

Одна з приємних частин недільного ло‑ терейного телешоу — це виграші по телефону. Обидва учасники розіграшу «Мані на дивані» скористалися шансами випробувати свою удачу. Перший, пан Василь із Херсонської області майже хвилину тримав у напрузі Олю Гриневич, поки розгледів, як вона аплодує, після чого виграв 10 000 гривень. Другий учасник, пан Сергій із Хмельницької області також дивився прямий ефір, він зумів виграти максимальні 50 000 гривень!

Головним переможцем конкурсу «Багаті та відомі» став учасник, якому дісталося в студії місце № 23 (білий ряд),— Володимир Іванович Довбуш з міста Тернопіль. Він збільшив у Супергрі свій стартовий ви‑ граш удвічі й виграв 100 000 гривень.

—  Які емоції викликав у Вас сьогоднішній розіграш? — запитуємо переможця одразу після розіграшу.

— Я вперше в житті потрапив до телеві‑ зійної студії, і для мене все було дивовижно цікаво. Все ж таки телеекран не передає ре‑ альну атмосферу. Хочу побажати кожному учаснику лотереї виграти запрошення й приїхати сюди. Варто поборотися!

—  Ви давній учасник «Лото-Забава»?

— Років 10. У мене, на жаль, немає мож‑ ливості купувати білети кожної неділі, а коли можу, то купую по одному-два білети.

—  Із чим пов’язані труднощі?

— Я часто виїжджаю за кордон на заробітки, а там білети не купиш.

— Ось тут Ви помиляєтеся, спокійно та безпечно можете купувати білети в Інтернеті, на сайті лотерейного оператора.

— Справді? Треба спробувати.

—  «Лото-Забава» — це Ваша єдина лотерейна пристрасть?

— Ні, я часто беру миттєві лотереї. І виграю часто, одного разу навіть 3000 гривень. У «Лото-Забава» мені також щастить, хоча суми не такі великі.

—  Сьогодні винятковий виграш. Як плануєте витратити?

— Хочу відпочити. Останні років п’ять взагалі не відпочивав. Отримаю гроші та поїду кудись на море — заслужив!