6 тиражів – 6 мільйонерів!

В останньому випуску газети за січень цього року ми вітали вас із китайським Новим роком. А також щиро бажали мешканцям Піднебесної швидкої перемоги над небезпечною хворобою, яка тоді здавалася нам екзотичною та далекою. Сьогодні хочемо побажати міцного здоров’я та перемоги усім вам, шановні друзі, а всій Україні — якомога скоріше визволитися із полону негативних «вірусних» емоцій, щоб кожен відчув себе у небезпеці — здоровим, міцним, вільним!

Спеціалісти стверджують, що імунітет якнайкраще зміцнюють позитивні емоції та гарний настрій. Тому  рекомендуємо вам заряджатися позитивом традиційним для завзятих шанувальників «Лото-Забава»  способом – активно граючи в улюблену лотерею, уважно слідкуючи за яскравими подіями щотижневих розіграшів та відшукуючи у своїх лотерейних білетах виграші. Дуже сподіваємося, що розіграш 1075 тиражу, який ми сьогодні висвітлюємо, приніс кожному із вас і приємні враження від перегляду лотерейного телешоу, і призи!

Програма «Лото-Забава» розпочалася з інтерактивного опитування ведучими учасників «Мані на дивані» про стан погоди в Україні (можливо тому, що в столиці було доволі холодно). Інформаційними джерелами стали пані Тетяна з Чигирина Черкаської області та пані Зінаїда з Херсонської області. Обидві завірили Анатолія та Олю, що за вікнами справжня весна. Така відповідь ведучим сподобалася, і якби їхня воля, обидві учасниці розіграшу отримали максимальні виграші. Але долю призів вирішувала Господиня Удача, подарувавши першій учасниці 10 000 гривень, а другій — 50 000 гривень.

Після святкового розіграшу «Парочка», в якому відразу двоє гравців виграли по 300 000 гривень, лінія успіху учасників цього розіграшу тимчасово пішла донизу – нікому з них не вдалося виграти максимальний приз.

А основний розіграш «Велика гра» вже традиційно (шостий тираж поспіль) завершився одноосібною перемогою учасника гри. Географія виграшів гарантованого 1 000 000 гривень знову розширилася за рахунок щасливчика з Дніпропетровської області, який став 361-м мільйонером в історії «Лото-Забава», 12-м мільйонером 2020 року.