1162 тираж «Лото-Забава» озна­менувався новим великим вигра­шем завдяки онлайн білету. 1 000 000 гривень виграв учасник, який у вівторок 9 листопада о 9:19 при­дбав лотерейний білет на сайті msl.ua, сплативши 27 гривень.

Наразі це вся інформація, яка відома про переможця. Щиро ві­таємо його та радимо звернутися на безкоштовну гарячу лінію за телефоном 0 (800) 21–00–65 для отримання докладної інформації щодо оформлення виграшу.

А ось головний щасливчик по­переднього, 1161 тиражу, який та­кож купив білет «Лото-Забава» за допомогою Інтернету, вже офор­мив свій виграш і навіть встиг дати інтерв’ю з приводу великої лотерейної удачі.

ЗАМІСТЬ ПАЧКИ ЦИГАРОК — ЛОТЕРЕЙНИЙ БІЛЕТ

Степану Стефановичу 42 роки, він меш­кає у Стрийському районі Львівської облас­ті. Одружений, має трьох дітей. Лотереями захоплюється вже давно й серйозно.

— Розумієте, я не курю, тобто, не викидаю гроші на вітер, як роблять багато чоловіків. Ось і вирішив для себе: лотерейний білет кош­тує менше, ніж пачка цигарок, тому я можу собі дозволити спокійно раз на тиждень купу­вати лотерею, — каже переможець. — Окрім «Лото-Забава», мене також цікавить своїми джекпотами лотерея «МЕГАЛОТ».

Останнім часом купую білети онлайн — так простіше й комфортніше. Іноді дружина купує для мене звичайні білети, але, що цікаво, особисто для себе — ніколи.

За багато років участі у лотереях — це пер­ший великий виграш, який випав на долю нашого героя. Про свою довгоочікувану уда­чу він дізнався, коли зайшов до особистого кабінету на сайті лотерейного оператора та прочитав інформацію, що його електронний білет виграв мільйон гривень! Коли розповів дружині про диво-виграш, вона йому не пові­рила. Але ж правда — виграв!

Степан Стефанович говорить, що обов’яз­ково продовжить брати участь у лотереях «М.С.Л.», тому що сподівається, — в майбут­ньому на нього чекають нові великі виграші. Планів на виграний мільйон поки що не будує, доки не отримає всю суму, яка має виплатити лотерейний оператор.

ПРИМХИ ЙОГО ВЕЛИЧНОСТІ ВИПАДКУ ТА… КОВІДУ

А тепер повертаємося у майбутнє, до розі­грашу 1162 тиражу «Лото-Забава», в якому було виграно головних призів на суму 1 100 000 гривень.

У конкурсі «Багаті та відомі», перемож­ницею стала учасниця № 2 з червоного ряду Марина Валентинівна Молибог із Криво­го Рогу, якій пощастило виграти 100 000 гривень. Вона лише пів року приймає участь у лотереї, а їй вже пощастило побувати на ро­зіграші у студії й виграти великий грошовий приз. До речі, пані Ма­рина була близька до того, щоб продовжити за своїми попере­дниками череду максимальних виграшів у конкурсі «Багаті та відомі» (до неї два тиражі по­спіль у студії вигравали 500 000 гривень), але «монета», зупинив­шись на якусь долю секунди між позначками «х10» та «х2», впала на останню. Примхи Його Велич­ності Випадку!

Марина Валентинівна розпо­віла, що лотереєю «Лото-Забава» багато років захоплювалася її мама, тому й сама почала купува­ти білети. Цікаво було дізнатися, що переможниця має аж три вищих освіти! Вона дуже любить мандрівки (вже побачила чимало держав) та мріє побувати в Стамбулі. «Отримаю виграні гроші — і в дорогу!», — по­обіцяла собі та нам пані Марина.

Варто зазначити, що вона потрапила до складу основних учасників розіграшу з чис­ла резервних, серед яких значилася під № 3. Взагалі ж, через ковід, навіть резерву не ви­стачило цього разу, щоб заповнити всю три­буну для основних учасників, місце № 24 так і залишилося порожнім.

У конкурсі «Мані на дивані» був тільки один переможець — учасниця на ім’я Тетяна з Чигирина дивилася прямий ефір та вигра­ла 10 000 гривень. А другий претендент на виграш, на жаль, не відповів на телефонний дзвінок зі студії.

Дорогі друзі, не пропускайте щасливі мо­менти долі! Обов’язково дивіться розіграші тиражів улюбленої лотереї у прямому ефірі на Facebook, YouTube, офіційному сайті «М.С.Л.» та на цифровому телеканалі «Апо­строф TV».

Бажаємо успіху!