Мабуть, це флюїди – не встигли ми з вами поговорити на тему літніх відпусток, як лотерейний оператор відгукнувся пропозицією.

Вона свідчить, що в цю тему обговорюють давно й продуктивно. І не тільки в плані власних побажань, «куди б це завіятися зі спекотного Києва», а й у пошуках цікавих рішень щодо своїх прихильників – гравців лотерей МСЛ.

На щастя, у є давній друг, надійний партнер у сфері туризму – провідний туроператор України «MIBS Travel Ukraine», компанія з 13-річним стажем роботи на теренах нашої країни. Компанія, яка співпрацює з колегами більше ніж 40 країн світу, розробляє та організує тури у будь-яку точку Земної кулі, займається продажем авіаквитків на міжнародні та внутрішні рейси, організує навчання за кордоном, а також надає послуги з корпоративного обслуговування: поїздки, семінари, тренінги, конференції тощо. У 2001 році компанія «MIBS Travel Ukraine» отримала статус офіційного оператора турів на Олімпійські ігри в Афіни влітку 2004 року.

Маючи такого партнера, у змозі дбайливо піклуватися про своїх гравців, шановні «забавники». І саме для вас, любителів цієї лотереї, МСЛ та «MIBS Travel Ukraine» підготували шикарний подарунок – літню акцію в рамках «Лото-Забава», яка кожного тижня даруватиме вам можливість виграти сімейну туристичну путівку (на 2 персони) на кращі світові курорти.

Починаючи з 17 червня й протягом усього літнього періоду кожен розіграш «Лото-Забава» буде прикрашати додаткова інтрига: чи вдасться комусь з учасників «Полювання за грошима» (в залі або по телефону) відкрити літеру, за якою окрім 4000 грн., на нього очікує ще й дивовижний приз – путівка на відпочинок?!

Греція, Терція, Єгипет – найкращі курорти цих країн до ваших послуг, панове. Найсучасніші готелі, найкрасивіші пейзажі, найтепліші моря – все для вас! Для вас, щасливчики, обранці «забавної» долі, які зуміють прорватися до студії (чи то в якості учасника розіграшу, чи то у прямому ефірі по телефону) та вгадають ту саму літеру, за якою справжній рай!

Як нам розповіла генеральний директор «MIBS Travel» Олена Гетманцева, до вашого туристичного пакету буде входити: авіа переліт в обидва боки, страховка, трансфер, а головне – проживання в класному готелі (на базі або сніданку, або напівпансіону – сніданок, вечеря, – або повного обслуговування).

Шановні друзі, вам запропонують такий рівень комфорту, який ви лише бачили в кіно, про який лише мрієте. І ваша мрія може здійснитися уже в неділю під час найближчого розіграшу «Лото-Забава». Готуйтеся, купуйте білети, дзвоніть. Змагайтеся за мрію!