Наприкінці 2017 року ми впевнено передрікали народження 300 мільйонера «Лото-Забава» до кінця наступного 2018 року, навіть не здогадуючись про майбутнє оновлення гри та зміни деяких правил.

Як знаємо тепер, в оновленій «Лото-Забава» мільйонерами стають вдвічі частіше, тому й швидкість наближення до історичної позначки 300 виявилася куди більшою, ніж ми прогнозували. Після розіграшу 988 тиражу (першою випала кулька №62 – парне число) мільйонерів знову збільшилося — вже 296!

І тому сьогодні, за традицією в подібних ситуаціях,  ми відкриваємо зворотний відлік, який неминуче підведе нас до нового красивого рекорду найпопулярнішої української лотереї. Ми поки що не знаємо, як лотерейний оператор відзначить цю подію. Можливо, в студії, як це вже бувало, з’явиться представник Національної книги рекордів. Можливо…, втім, давайте не будемо поспішати й відгадувати фантазії організаторів гри. Ми починаємо наш відлік і проголошуємо, що до знаменної події щасливчикам-мільйонерам «Лото-Забава» лишається пройти   4 кроки!

4, 3, 2, 1… Хто стане 300-м мільйонером?