Працює, ще як працює українська лотерейна Фабрика Мільйонерів під назвою «Лото-Забава».

Працює взимку і влітку, восени й навесні. Працює, не знаючи свят і вихідних. І випускає, випускає, випускає в світ усе нових і нових лотерейних мільйонерів. «Продуктом» цієї незвичайної фабрики є звичайнісінький пересічний громадянин нашої крани. Тобто звичайним він був до того моменту, як став мільйонером. Як і ми з вами, шановні друзі, він ходив на роботу, рахував свою мізерну зарплатню, або ще мізернішу пенсію, і так само, як і ми, напружено думав, як йому вирішити безліч житейських проблем. Думав і не міг придумати нічого кращого за «Лото-Забава». То був його єдиний шанс дійсно реально й миттєво вирішити всі свої проблеми.

Одного разу це зрозумівши, наш майбутній щасливчик уже ніколи не відступав від обраного маршруту. Образно кажучи, ступивши на конвеєрну стрічку Фабрики Мільйонерів, він уже не сходив із неї, аж поки не став тим, ким хотів і ким мав стати – новим мільйонером лотереї «Лото-Забава».

Минуло неділі Фабрика Мільйонерів випустила в світ чергового, 31-го мільйонера «Лото-Забава», вже 7-го в цьому, 2007 році. Ми ще не знаємо якого він віку, статі, худенький чи повний, веселий чи похмурий, але точно знаємо, що він обрав єдино вірну дорогу до свого фінансового благополуччя. Знаємо, що він повірив у «Лото-Забава», і що саме ця лотерея його не підвела!

Хочеться, як хочеться стати черговим «продуктом» Фабрики Мільйонерів! Тому щотижня купую лотерейні білети і щотижня з надією прислухаюся до об’яви Анатолія Гнатюка про «автора» головного виграшу. Якщо пам’ятаєте, в 406-му тиражі таких «співавторів» виявилося відразу три. «Крутий підйом» розійшовся вагомими стотисячними шматками по різних куточках України: в Запоріжжя, Ужгород та Вінницю. Одного з «крутих» гравців ми побачили на сцені «Забави» у неділю, то був Василь Васильович Стецович із с. Дніпровка Запорізької області. Багато розпитувати про життя цього невеличкого на зріст, засмаглого явно не на курорті немолодого чоловіка не було потреби. Про все відразу розповіли його руки – грубі від повсякденної важкої роботи, сильні чоловічі руки, які багато вміють, багато зробили і ще багато зроблять.

– Я й будівельник, і городник, і охоронець, – каже пан Василь. – Усе можу. І дуже азартний! Переживаю, коли не виграю, страшно. А потім охолону й знову граю. І дружина Тетяна Тимофіївна така ж, і старша донька Наталя, вона в Херсоні живе. Дітей у нас троє, всім допоможемо. А Світлана живе в Києві, тож прийшла зі мною сюди, до студії, допоможе нести подарунки.

На жаль, не було поруч із Любов’ю Анатоліївною Крошко її дітей, а їй точно потрібна була допомога, коли пані Любов виграла в «Полюванні за грошима» 200000 гривень. Усі ознаки шоку були в наявності: розгублений погляд, сльози, долоні притискаються до скронь.

– Я лише півроку граю, діти значно довше – кілька років. Вони й мене привчили до «Забави», стала купувати білети, дзвонити до студії з «мобілки». Родом я з села Пшеничники Черкаської області. Зараз працюю в Києві, живу в гуртожитку, бо в селі роботи немає, – розповідає щаслива полювальниця за грошима. – Для мене 200000 гривень, як для когось мільйон – величезні гроші. Заробити стільки проста людина ніколи не зможе.

– А виграти в «Лото-Забава» – може! – додаємо ми й радіємо, що причетні до цієї чудової гри.

Я.ГРАВЕЦЬ