Як й вигравати?

У білеті «Лото-Забава» є 3 основні ігрові комбінації (3 основних ігрових поля), кожна з яких може стати виграшною.

Комбінація складається з 25 клітинок, в яких розміщено 23 різних числа із числового ряду від 1 до 75 включно та 2 символи у вигляді підкови.

Під час основного розіграшу кожного тиражу «Велика гра» з лототрону випадають пронумеровані (від 1 до 75) кульки, які утворюють виграшні ігрові комбінації в лотерейних білетах гравців. Виграшними вважаються комбінації, з яких можна скласти хоча б одну горизонталь із виграшних номерів тиражу в одному ігровому полі білета. У такій горизонталі 5 клітинок, у кожній з яких зазначено одне з виграшних чисел або символ (підкова).

Які виграші у «Великій грі»?

Ви виграєте «джек-пот» тиражу, якщо у Вас у білеті закреслено:

— 3 горизонталі без символів в одній основній ігровій комбінації (в одному полі), або

— 5 чи більше горизонталей у всіх трьох ігрових комбінаціях, або

— 3 горизонталі без символів в одній ігровій комбінації та 1 горизонталь будь-якої іншої ігрової комбінації.

Виграші 1-ї категорії

Ви отримаєте фіксований виграш, але не менший, ніж 1 000 000 гривень, якщо:

— в 1 комбінації білета закреслено 3 горизонталі з одним символом МСЛ, або

— в 1 комбінації білета закреслено 3 горизонталі з одним символом та 1 горизонталь будь-якої іншої основної ігрової комбінації.

Виграші 2-ї категорії

Ви отримаєте виграш, розмір якого визначається за результатами розіграшу тиражу, якщо:

— в одній комбінації білета закреслено 3 горизонталі з 2 символами МСЛ (по одному в горизонталі), або

— в одній комбінації білета закреслено 3 горизонталі з 2 символами МСЛ (по одному в горизонталі) та 1 горизонталь будь-якої іншої основної ігрової комбінації.

Виграші 3-ї категорії

Ви отримаєте виграш, розмір якого визначається за результатами розіграшу тиражу, якщо:

— в 1 основній ігровій комбінації білета закреслено 2 горизонталі, або

— у 2 комбінаціях білета закреслено 2 горизонталі або

— в 1 комбінації білета закреслено 2 горизонталі та 1 горизонталь будь-якої іншої основної ігрової комбінації, або

— в 1 комбінації білета закреслено 2 горизонталі та по 1 горизонталі у двох інших комбінаціях.

Виграш 4-ї категорії виплачується, якщо в 1 основній ігровій комбінації білета закреслена 1 горизонталь. Розмір виграшу визначається за результатами розіграшу, але він не може бути меншим, ніж 7 гривень.

Виграш 5-ї категорії виплачується, якщо у Вашому білеті закреслено по 1 горизонталі у 2 або 3 основних ігрових комбінаціях. Розмір виграшу визначається за результатами розіграшу тиражу. Переможці можуть спрямувати свій виграш на придбання техніки ТМ «Сатурн».

Розіграш «Щасливий номер» — додаткова гра за номером мобільного телефону, в якій можна вигравати щотижня десятки тисяч гривень!

У розповсюджувача на точці продажу замовте разом із білетом «Лото-Забава» додаткову ігрову комбінацію «Щасливий номер», яка складається з 8 цифр та друкується на Вашому білеті під основними ігровими полями. На одному білеті можна замовити одну додаткову ігрову комбінацію «Щасливий номер». Вартість ігрової комбінації «Щасливий номер» становить 4 гривні.

Зареєструйте білет за допомогою мобільного телефону, відправивши СМС-повідомлення з додатковою ігровою комбінацією на номер 330.

Під час розіграшу тиражу відбувається розіграш «Щасливий номер» на окремих 7 лототронах. Номери 7 кульок, які по черзі випадають із кожного лототрону, утворюють виграшну 7-значну ігрову комбінацію 1-го етапу розіграшу «Щасливий номер», яка є номером мобільного телефону головного переможця розіграшу (без врахування коду GSM-оператора мобільного зв’язку). Переможцями стають також багато інших учасників за Виграшними категоріями.

Головний виграш — за збіг усіх 7 цифр у номері Вашого мобільного телефону з номерами 7-и кульок, що випали з 7-и лототронів (у точному порядку їх випадіння, й це стосується всіх інших категорій). Розмір виграшу визначається за результатами розіграшу.

Інші виграшні категорії, розмір грошових призів у яких визначається за результатами розіграшу:

— За збіг 6-и останніх цифр із номерами 6 кульок, що випали з 2 по 7 лототрон.

— За збіг 5-и останніх цифр із номерами 5 кульок, що випали з 3 по 7 лототрон.

— За збіг 4-х останніх цифр із номерами 4 кульок, що випали з 4 по 7 лототрон.

— За збіг 3-х останніх цифр із номерами 3 кульок, що випали з 5 по 7 лототрон.

— За збіг 2-х останніх цифр із номерами 2 кульок, що випали з 6 та 7 лототронів.

— За збіг 1 останньої цифри із номером кульки, що випала з 7-го лототрону.

Увага! У розіграші грає лише той номер мобільного телефону, з якого Ви реєстрували білет для участі в розіграші «Щасливий номер».

Виграш першого етапу розіграшу «Щасливий номер» виплачується гравцям, визначеним переможцями цього етапу розігрування, на підставі Офіційної таблиці виграшів розіграшу тиражу державної грошової лотереї «Лото-Забава» за умови пред’явлення ними білетів лотереї на відповідний тираж лотереї, в яких зазначена додаткова ігрова комбінація «Щасливий номер», що була зареєстрована для участі в цьому розіграші.

І це ще на все!!!

Якщо жодна цифра номера Вашого мобільного телефону, з якого Ви реєстрували білет до участі у цьому розіграші, не співпала з виграшною ігровою комбінацією першого етапу розіграшу «Щасливий номер», Ви маєте шанс стати переможцем 2-го етапу розіграшу «Щасливий номер» та виграти величезні гроші!

Для цього Вам потрібно зателефонувати на програму під час розіграшу відразу після того, як ведучі оголосять початок додзвону. Телефонуйте на номер 330 з того самого номера мобільного телефону, з якого Ви реєстрували білет для участі в розіграші.

Під час наступного розіграшу тиражу шляхом комп’ютерного відбору буде визначений номер мобільного телефону переможця 2-го етапу розіграшу «Щасливий номер».

Переможцю зразу зателефонують та запропонують завітати на розіграш до студії для участі в 3-му етапі. Гравець, який приїде до студії, гарантовано виграє грошовий виграш, сума якого буде залежати тільки від самого гравця.

Розіграш «Полювання за грошима» — граючи в студії чи по телефону під час трансляції розіграшу тиражу, Ви можете виграти більше 200 000 грн.!

Гра по телефону (інтерактивний розіграш).

Якщо у Вас є білет «Лото-Забава» на поточний тираж, телефонуйте на програму під час прямого ефіру відразу після того, як ведучі оголосять початок розіграшу «Полювання за грошима». Телефонувати можна зі стаціонарного телефону по номеру: 0–900–306–300, або з мобільного — по короткому номеру 330.

Гра в студії

Придбайте білет «Лото-Забава», реєструйтеся за допомогою телефону, дивіться розіграш та дізнайтесь про свою удачу. Білет обов’язково збережіть!

Телефонувати необхідно зі стаціонарного або мобільного телефону (номери такі самі) з початку трансляції розіграшу протягом усього тижня до 20:00 наступної суботи. Якщо Ваш номер телефону відібрано для запрошення в студію, Ви отримаєте СМС-повідомлення. Чекайте на дзвінок співробітника МСЛ, який запросить Вас до студії.