Наскільки щедрою може бути «Лото-Забава»? Кожен із вас може відповісти на це запитання по-своєму, адже в кожного свій власний досвід гри та свої особисті досягнення.

Щодо жительки Сімферополя Олени Володимирівни Цеханської, то вона оцінює доброту та щедрість української лотереї бінго дуже високо. В неї є для цього дуже вагомі причини. Адже її досвід гри та перемог у «Лото-Забава» є унікальним і вельми позитивним.

Судіть самі, місяць тому в одному з перших розіграшів конкурсу «Забава-Два плюс» пані Олена виграла 200000 гривень. А тиждень тому, в 688 тиражі стала переможцем розіграшу другого додаткового призу святкової акції, присвяченої 13-й річниці гри, й виграла 5750000 гривень!

Безумовно, маємо справу з дивовижним, унікальним збігом обставин. Такого карколомного лотерейного везіння не зустрінеш повсякдень, така щедра лотерейна удача дається небагатьом щасливчикам. Але ж, бачимо, таки дається! Як це трапляється, чому є серед нас такі обранці долі? Запитання риторичні, відповіді на них ми ніколи не дочекаємося, тому що її не знає жодна людина. Так сталося — ось вам і вся відповідь.

У неділю 21 жовтня ми познайомилися з донькою найвезучішого гравця, 25-річною Регіною та її нареченим (див. фото). Ото вже щасливчики, нічого сказати! Мають таку гарну й вдалу маму та (майбутню) тещу, що кращого бажати вже нікуди. Олена Володимирівна вже пообіцяла нареченим зіграти багате весілля, подарувати весільне турне в теплі краї, аж до Домініканської республіки, та придбати для них квартиру. Сама пані Олена має все, про що може мріяти звичайна людина: улюблену роботу лікаря, гарну доньку, мріє про онуків…

І ще одна везуча людина була в неділю в студії «Лото-Забава» — Людмила Георгіївна Толстикова з Чернівців (фото вгорі). У 867 тиражі їй вдалося виграти в «Забава-Два плюс» 200000 гривень. У лотерею грає разом із чоловіком уже близько 10 років, купуючи по 3–4 білети на тиждень. Пенсіонери мають двох дітей та двох онуків, для них і намагаються виграти в лотерею великі гроші. А пощастило їм не просто так, а тоді, коли пані Людмила подарувала лотерейні білети чоловікові на день народження (такий собі маленький секрет удачі).

Студія «Лото-Забава» минулої неділі опинилася в самому епіцентрі свята й справжнього ігрового азарту. Як годиться на День народження, всі гравці студії отримали від улюбленої гри невеличкі подарунки — точні копії святкового торта «Лото-Забава». Ми з вами святкуємо вже 13 років найбільших емоцій, найбільших грошей, найбільших перемог. Вже 13 років «Лото-Забава» щонеділі виходить в телеефір із метою підняти гравцям настрій і соціальний статус. І чудово це робить. У святкових тиражах Фабрика мільйонерів не збавила, а навпаки, збільшила темп народжування мільйонерів. Тепер гравці отримали 4 шанси стати мільйонером. Один у «Забава-Два плюс», два у «Великій грі» й ще один у святковій акції до дня народження.

Підведемо коротко підсумок успіхам гравців у минулому 689 тиражі. П’ятьом гравцям вдалося виграти по 100000 гривень у конкурсі «Забава Плюс», а одесит Олег назвав по телефону букву «Р» та виграв 200000 гривень у «Полюванні за грошима». Ще одному гравцю з Одеського представництва вдалося закреслити в своєму лотерейному білеті 3 лінії з 1 підковою й виграти 1000000 гривень у «Великій грі». Він став 152 мільйонером «Лото-Забава». А буквально через декілька хвилин перемогу святкував гравець із Маріуполя, який у святковій акції до Дня народження «Лото-Забава» виграв 5500000 мільйонів гривень і став 153 мільйонером, ювілейним 50 мільйонером цього року!

У наступному тиражі відбудеться останній, четвертий розіграш святкової акції. Призову суму цього разу визначила на Колесі Фортуни багаторазова переможниця Чемпіонату Європи та Чемпіонату світу, володарка 4 олімпійських медалей, українська байдарочниця Інна Осипенко-Радомська. З легкої руки пані Інни (на фото) через тиждень в святковій акції буде розіграно 5250000 гривень! Поспішайте взяти участь в акції, не проґавте шансу стати наступним мультимільйонером. Для цього потрібно купити 5 білетів «Лото-Забава» з не менш ніж 4 номерами «Забава Плюс», відіслати додаткові ігрові комбінації (8 цифр) по номеру 330 та чекати на дзвінок із студії під час розіграшу. Удача полюбляє наполегливих і терплячих, приходить лише до тих, хто вірить у свій успіх і йде до своєї мети. Бажаємо кожному з вас великої перемоги!

Я СВІЙ