Унікальний випадок: класний девіз для лотереї вигадала не рекламна агенція, а звичайний лотерейний гравець.

І навіть не вигадав, а вистраждав, вимріяв, народив. 40-річний мешканець Кривого Рогу Олег Сухоруков у якійсь момент свого життя дуже чітко зрозумів, що ніколи не зможе вирватися із замкненого кола бідності, якщо не виграє великі гроші в «Лото-Забава». А зрозумівши це, вже не пропускав жодного тиражу, купуючи по 2-5 білетів постійно, щотижня.

Повірив у те, що дійсно може виграти, не одразу (грає з 7 тиражу), а близько трьох років тому, коли 4 останні цифри номера білета подарували його сім’ї приз – домашній кінотеатр.

У Олега і Діани двоє дівчат: Вірі 14 років, Наталці – 10. А жити доводиться у квартирі, де мешкають ще дві сім’ї. Розумієте, як хочеться Сухоруковим мати власне житло?

– Я працюю на взуттєвому підприємстві, начебто непогано заробляю, – каже Олег. – Але купити квартиру на зарплату просто неможливо. Взяти кредит… А як його віддавати? У нас була єдина надія – лотерейний виграш. Так і народився девіз: «Лото-Забава» – досить жити бідно!»

Діана – медсестра, має 23 роки стажу, її знають у Кривому Розі тисячі людей. Найближчі знайомі освідомлені про її пристрасть до «Лото-Забава». Хтось із них не вірив у можлиість виграшу, хтось відверто посміювався. Що тепер скажете, горе-песимісти?

– Купимо квартиру або навіть власний будинок! – твердить Діана. – Нарешті це можливо. І освіта для доньок. Про що ще мріяти?!

Родина Сухорукових свою мрію здійснила. З бідністю вони покінчили відразу й назавжди. Олег став 29-м мільйонером «Лото-Забава», вигравши 3150000 гривень. А за його ж присутності в студії 403 розіграш закінчився народженням нового – 30-го мільйонера!

Три тиражі поспіль, повторивши унікальну серію виграних джек-потів кінця 2006 року, «Лото-Забава» дарує своїм гравцям неймовірні, шалені гроші, мільйони гривень, перетворюючи звичайних людей на справжніх багатіїв.

6 мільйонерів уже в цьому році й 30 мільйонерів – за всю історію проведення лотереї! Вражаюча статистика, красномовна статистика, яка ще і ще раз підтверджує істину: мільйонерами НАЙЧАСТІШЕ стають саме в «Лото-Забава»!