Закінчується вересень і це означає, що ми, нарешті, стоїмо на порозі традиційного улюбленого свята азартної аудиторії України — Дня народження державної лотереї «Лото-Забава»!

Можемо навіть сказати, що святкування 11-ї річниці найпопулярнішої лотерейної гри в нашій країні вже розпочалося, адже минулої неділі був даний старт призовій акції, учасниками якої неодмінно маєте стати всі ви, панове азартні лотерейні гравці!

Зазвичай на день народження подарунки отримує іменинник, і це, начебто, логічно. Але ми з вами говоримо про унікального іменинника, про унікальну лотерею, тож чи варто дивуватися, що цього разу призи буде дарувати… сама «Лото-Забава»?! А отримувати їх будете ВИ, шановні друзі, ВИ — активні гравці в лотерею!

«Вигравай 250 000 грн. на День народження Лото-Забава!» — так сформульоване офіційне запрошення на свято лотерейної гри. «Нам 10+» – так звучить девіз призової святкової акції лотереї «Лото-Забава», яка пройде протягом 4-ох тиражів: 582, 583, 584, 585 і присвячується 11-й річниці гри.

Акція стартувала, і нам сьогодні випала честь детально розповісти про її умови, щоб кожен із вас отримав можливість зробити свято лотереї своїм святом виграшу! Офіційну механіку проведення святкової акції ви можете прочитати на 7-й сторінці газети. Ви також можете попросити на точках продажу лотереї акційну пам’ятку. А ми, користуючись можливостями спілкування з вами на великій газетній площі, хочемо розповісти про акцію.

Тож, по-перше, ви маєте знати, що акція складається з двох святкових пропозицій.

Перша святкова пропозиція: додаткові призи по 11 000 грн. щотиражу. В розіграшах будуть брати участь усі придбані вами білети вартістю від 10 до 16 грн.

Друга святкова пропозиція: додаткові ВЕЛИКІ призи – по 100 000 грн. та 250 000 грн.! Можна придбати 11 білетів (подробиці читайте далі), зареєструватися SMS- кою та вигравати великі призи – 100 000 грн. або навіть 250 000 грн.!

Розпочнемо з простого, з першого виду додаткових призів, які ви можете вигравати під час святкової акції (до речі, додатковими вони звуться тому, що розігруються додатково до звичайних категорій виграшів лотереї).

В кожному з 4-х акційних тиражів (582-585) розігрується приз — 11 000 грн. У кожному розіграші — 3, 10, 17, 24 жовтня — беруть участь номери всіх придбаних білетів «Лото-Забава» вартістю від 10 до 16 грн. відповідного тиражу. Відбір переможців пройде в прямому ефірі кожного тиражу з бази даних номерів білетів. Тобто, ви маєте шанси вигравати святкові призи в усіх 4-ох тиражах, якщо придбали на кожен із них хоча б по одному білету «Лото-Забава» вартістю від 10 до 16 грн. Зрозуміло, що ваші шанси отримати подарунки зростають у відповідності до числа придбаних білетів.

Будьте уважними під час розіграшів. На екрані вашого телевізора будуть відображатися номери білетів-переможців, які складаються із семи цифр. Перевіряйте свої білети, якщо номер вашого білета збіжиться з призовим, неодмінно зверніться в регіональне представництво, та не забудьте прийти зі своїм щасливим білетом!

Другий вид призів святкової акції значно вагоміший, тому умови участі дещо складніші. В пам’ятці вони виглядають так: купи 11 білетів вартістю від 10 до 16 грн. протягом 4-х акційних тиражів, надішли число 11 на номер 105*, а у відповідь отримай SMS-повідомлення з буквено-цифровим унікальним кодом – і ти учасник розіграшів… Давайте на цьому місці зупинимося та розберемося трішечки детальніше.

Перший розіграш додаткового призу розміром 100 000 грн. пройде 10 жовтня. В ньому візьмуть участь унікальні коди учасників акції, які накопичилися протягом 2-х тижнів, із 10:00 неділі 26 вересня до 20:00 суботи 9 жовтня. Виграти 100 000 грн. може той, хто купив 11 білетів вартістю від 10 до 16 грн. на один із двох акційних тиражів (582, або 583), чи на 2 тиражі загалом.

Скажімо, у вас є можливість купити на поточний 582 тираж відразу 11 білетів відповідної вартості. Зареєструйтеся SMS-кою – й ви учасник розіграшу 100 000 грн., який пройде 10 жовтня. Інший варіант: ви не можете купити відразу 11 білетів. Тоді придбайте їх протягом двох тижнів, припустимо, 5 білетів на 582 тираж і 6 на 583 тираж, загалом 11. Або придбайте всі 11 білетів на 583 тираж. Варіантів багато, обирайте такий, який для вас є зручнішим.

Другий розіграш додаткового призу розміром 100 000 грн. пройде 17 жовтня. В ньому візьмуть участь унікальні коди учасників акції, які накопичилися протягом 3-х тижнів, із 10:00 неділі 26 вересня до 20:00 суботи 16 жовтня. Виграти 100 000 грн. може той, хто купив 11 білетів вартістю від 10 до 16 грн. на один із трьох акційних тиражів (582, 583, 584), чи на 3 тиражі загалом.

Нарешті, третій розіграш додаткового НАЙБІЛЬШОГО призу розміром 250 000 грн. пройде 24 жовтня. В ньому візьмуть участь унікальні коди учасників акції, які накопичилися протягом 4-х тижнів, із 10:00 неділі 26 вересня до 20:00 суботи 23 жовтня. Виграти 250 000 грн. може той, хто купив не менше 11 білетів вартістю від 10 до 16 грн. протягом чотирьох акційних тиражів (із 582 по 585) та зареєструвався SMS-кою.

Є ще одна важлива деталь, про яку обов’язково треба знати. В базу учасників акційних розіграшів збираються унікальні коди, які присвоюються кожному унікальному телефонному номеру. Одному номеру телефону присвоюється один унікальний код, який заноситься в базу тільки один раз. Тобто, якщо ви щиро бажаєте досягти успіху в акції, рекомендуємо вам задіяти в грі близьких та рідних, які відправлять SMS-повідомлення з числом 11 на номер 105 зі своїх мобільних телефонів. Гадаємо, що це не тільки підвищить ваші шанси на удачу, а й допоможе зблизитися з рідними, які поки що не розділяють вашої лотерейної пристрасті, адже вони самі стануть учасниками цікавої лотерейної події, і якщо пощастить — співавторами вашої лотерейної удачі!

Відбір переможців буде проходити в прямому ефірі. Гравець, номер телефону якого відповідає відібраному унікальному коду, вважається переможцем. Співробітник наступного ж дня зателефонує і запросить переможця в студію. А для оформлення призу необхідно звернутися в регіональне представництво МСЛ (протягом 30 днів із дня проведення відповідного тиражу) та пред’явити 11 білетів вартістю від 10 до 16 грн. на акційні тиражі. Коди, які визначено виграшними, з бази даних вилучаються й до наступних розіграшів не допускаються.

Панове гравці, ми в усіх подробицях розповіли про святкову акцію, здається, не залишивши поза увагою жодну деталь. (Користувачі Інтернет можуть підвищити свою кваліфікацію, зазирнувши на офіційний сайт МСЛ. Клікніть по банеру акції і подивіться анімаційний навчальний ролик). Вам залишається лише діяти — грати й вигравати призи, отримувати подарунки від вашої улюбленої лотереї «Лото-Забава»! Бажаємо кожному з вас удачі та здоров’я!