Почнемо з вірша, який минулої неділі продекламувала в прямому ефірі «Забави» шестирічна дівчинка Женя, а написала її мама Ірина.

«Лото-Забава» — мрія наша,

Немов у птаха два крила.

«Лото-Забава» — повна чаша,

Життя всім мріям надала.

«Лото-Забава» — це не казка

І не лелека в небесах.

Ми дякуєм тобі. Будь ласка,

Здійсни казки, мов Синій Птах!

Зізнайтеся, шановні друзі, багато хто з вас погодиться поставити свій підпис під цими рядками, адже вони так точно віддзеркалюють ваші думки та ваше ставлення до улюбленої гри.

А дивно те, що написала їх людина, далека від лотереї. Ірина потрапила до студії лише завдяки лотерейному азарту свого свекра – Миколи Миколайовича Грищенка, головного переможця святкової акції «Авто на 8 березня». Ось хто гравець на всі 100%, ось хто дійсно мріяв виграти. І виграв авто «Ніссан Альмера»!

— 8 березня, як має бути, зранку пішов на базар, купив квіти, свіженької зелені, й повернувшись додому, привітав дружину Людмилу Олександрівну зі святом, — розповідає пан Микола. – Поснідали, підняли келихи, тут і «Забава» на телеекрані з’явилася. Ну, кажу я дружині, зараз я подарую тобі авто на 8 березня! Пошуткував і забув. Почалася гра, ми, як завжди, закреслювали числа в білетах. А потім розпочався розіграш машини. Дивлюся, номер начебто схожий на номери телефонів нашого підприємства. І тут дружина: «Та це ж твій!» — Не встигла промовити – зацвірінькав мій телефон, я виграв авто!

Так водій-професіонал став, нарешті, власником автомобіля. За батька страшенно радий його 31-річний син Едуард:

— Нарешті батькові по-справжньому пощастило. Він же грає в лотереї років 30, і ніколи нічого путнього не вигравав. Просто кривдно було.

Хоча сам пан Микола не страждав, адже для нього сам процес гри має сенс. Син батька не розуміє, в лотереї не грає, він бізнесмен і вірить лише у власні сили. Втім, додому, в Донецьк родина поїхала разом – у новенькому класному «Ніссан Альмера». Документи на авто пан Микола отримав напередодні, а відразу після розіграшу красуню «переодягнули» в транзитні номери й викотили зі студії. Тут, у дворі наш кореспондент і зробив фото на пам’ять. Такою, брендованою в кольорах «Забави», машина й поїхала дорогами України. Ну що ж – кращої реклами й не придумаєш!

Поздоровляємо чергового 55-го мільйонера, щасливчика з Хмельниччини з чудовою зміною в житті! Ну, будь ласка, приїздить до студії. Так хочеться привітати Вас, сфотографувати на сцені «Лото-Забава». Ви в нас уже 6-й мільйонер цього року!