Телерозіграш розпочався святково — врученням сертифікату на 200 000, і продовжився феєрично: за перші 14 хвилин було виграно 660 000 гривень! Відзначилися дві жінки, пані Наталія та пані Марія, які виграли 10 000 та 50 000 гривень відповідно у розіграші «Мані на дивані», а також двоє учасників розіграшу «ПАРОЧКА», які виграли по 300 000 гривень кожний.

А потім прийшов час «Великої гри», у якій щасливчик одноосібно виграв гарантований мільйон. П’ятий тираж поспіль головний переможець не хоче ділитися виграшем із колегами по грі, і що тут скажеш, має право. Відзначимо, що удача прийшла до гравця, який придбав білет онлайн. Це не дивує як раніше, тому що покупців білетів через Інтернет із кожним днем стає все більше. Комфорт приваблює!  Чи знає щасливчик, що він став 11-м мільйонером року, 360-м в історії лотереї?!

Яскрава гра завершилася блискучим фіналом за участі бренд-амбасадора «Лото-Забава» — співака та шоумена DZIDZIO, який побажав жінкам мільйонів посмішок, букетів та гривень і подарував свою нову пісню, присвячену вашій улюбленій лотереї та її головним переможця-мільйонерам: «…скачу, тішуся, як слон, бо я виграв міліон!». Заводна, ритмічна мелодія та зрозумілі, прості слова обов’язково зроблять її хітом, ось побачите.