Шановні друзі — читачі нашої газети! «Лото-Забава» святкує 15 ту річницю, а разом із нею святкуємо всі ми, її щирі уболівальники та цінителі.

Святкувати — означає радіти, робити подарунки, чи не так? Ось і ми хочемо зробити вам і нашому найкращому партнеру — лотерейній компанії МСЛ, а разом із тим і собі подарунок до 15 ї річниці української державної лотереї «Лото-Забава».

У нас не було жодних сумнівів, який має бути цей подарунок, адже історія найпопулярнішої лотереї в Україні нерозривно пов’язана з історією унікальної лотерейної газети. 23 вересня 1997 року побачив світ перший номер газети «Азарт від МСЛ», а двома роками пізніше, 16 серпня 1999 року пройшов розіграш першого тиражу державної лотереї «Лото-Забава».

Ми першими відкрили гру «Лото-Забава» для широкої аудиторії гравців, навчали їх грати й вигравати, розповідали про перших переможців. А потім природно стали найприскіпливішими літописцями цієї лотереї, уважно слідкуючи за кожним її кроком усі роки існування, висвітлюючи найцікавіші події, спочатку в чорно-білому зображенні, а зрештою і в кольоровому.

Тож, нашим подарунком до свята «Лото-Забава» вам, і собі стануть сторінки історії улюбленої гри, написані газетою «Азарт від МСЛ» з нашими коментарями. Дивіться, читайте, пригадуйте, відкривайте для себе щось нове, дивуйтеся, радійте, отримуйте задоволення. Святкуємо разом!

Читайте далі в живій газеті. Купуйте в пунктах продажу лотерей МСЛ.