Щоб ми з вами робили без всезнаючих ведучих «Лото-Забава» Олі й Толі, які не втомлюються дивувати нас, інформуючи про тисячі цікавих речей.

Наприклад, цієї неділі ми дізналися, що розіграш 1144 тиражу про­ходив у День шоколаду і День рибалки. Ви знали? Ми не здогадувалися, хоча й шоколад любимо, і рибалку поважаємо.

Ще цікавішою для нас стала інформація про ювілейного 400‑го мільйонера, який виявився… міль­йонеркою пані Оксаною! Доленосний лоте­рейний білет жительці Сєвєродонецька пода­рував її тато — затята фанатка «Лото-Забава» вже протягом багатьох років. І подарував не просто так, а зі значенням — до Дня молоді.

А молодість, як стверджують слова відомої пісні, завжди права у своєму непохитному ентузіазму та вірі в себе, — хіба є кращі по­мічники в переможному поході до своєї мрії?!

Тепер нам не терпиться дізнатися від самої пані Оксани про її та батькові мрії. «Лото-Забава» запрошує Вас, ведучі запрошують, ми запрошуємо, шановна мільйонерка, до столиці й до телестудії. Для Вас підготували незабутній день приємних сюрпризів, тому не втрачайте унікальну можливість — при­їздіть до нас обов’язково, чекаємо!

Тиждень тому «Лото-Забава» відкрила п’яту сотню лотерейних мільйонерів (черговим щасливчиком став учасник із Сумської об­ласті). Цієї неділі народився ще один міль­йонер, 402‑й в історії лотереї, 22‑й цього року, — відзначилася Запорізька область. Як бачите, фабрика мільйонерів працює на повну потужність, і в кожного з вас, шановні друзі, є шанс стати обранцем долі.

ПЕРШІ ПЕРЕМОЖЦІ ВЖЕ ВІДОМІ

Взагалі, найближчі тиражі подарують вам багато шансів на виграші, адже стартувала акція «Вигравай 100 000 гривень на літні фантазії!», в якій щотижня розігруються до­даткові 200 000 гривень. Вже відомі перші переможці, які минулого тижня зареєстру­вали акційні комбінації, виконавши про­сті умови: придбати 3 або більше білетів «Лото-Забава» вартістю від 25 грн. кожен (з «Парочкою») однією покупкою. У кож­ному білеті є додаткова акційна комбінація, яка спроможна зробити вас переможцем, все вирішує жереб.

Ми вітаємо перших щасливчиків (результа­ти розіграшу дивіться на стор.3) і запрошує­мо наших читачів до активної участі в літній акції. Якщо Мальдіви та Сейшели, про які замріяно говорили ведучі, здаються вам за­надто далекими й недоступними, відпочи­вайте з комфортом на українських курортах, їх чимало. Або витратьте акційний виграш на ремонт квартири, дачі, автомобіля… 100 000 гривень — це сума, на яку можна дозволити собі багато приємного та корисного, треба лише виграти цей приз. Як це робиться, ви вже бачили в неділю, тож дійте рішуче, па­нове! Купуйте лотерейні білети на точках продажу або на сайті лотерейного оператора msl.ua. Вигравайте самі та даруйте білети вашим близьким, друзям, добрим знайомим з побажаннями удачі. Сердечні побажання спрацьовують, це вже доведено!

ТРИ СИНИ, ТРИ ОНУКИ — ВСІХ ПОРАДУЮ!

Приїжджаючи до студії «Лото-Забава», кожен із 25‑ти основних учасників конкур­су «Багаті та відомі» мріє стати головним переможцем. Шанс за лотерейною міркою дуже великий: 1 із 25. Звичайно, нервуються в очікуванні моменту, коли зупиниться куль­ка на колесі удачі. Анатолій Гнатюк називає призовий ряд, і росте напруга серед п’ятірки учасників цього ряду. Нарешті, виявляють щасливчика — оплески в студіїї!

Цієї неділі аплодували учасниці № 20 (зеленого ряду) Наталії Ярославівні Сва­ричевській, яка приїхала з міста Миколаїв Львівської області, яка виграла у Супергрі 250 000 гривень.

— Пані Наталіє, вітаємо з гарним ви­грашем! І хочемо дізнатися, як давно Ви шукаєте удачу в «Лото-Забава»? — зверта­ємося до переможниці.

— Дякую красно! Я граю дуже давно, можна сказати, із самого початку. До студії приїхала вже вчетверте, але раніше не було удачі — тільки сьогодні вперше опинилася в призовому ряду. Так зраділа, що й не пе­редати.

— Хто за Вас вболівав удома?

— Чоловік, 3 сини, 3 онуки, невістка.

— Велика родина.

— Моє щастя. Коли я мрію виграти в «Лото-Забава» великий приз, завжди ду­маю про моїх рідних. Хочеться кожного по­радувати.

— Тепер у Вас є така можливість, пані Наталіє. А вам самій чого хочеться?

— Хочу на море поїхати, давно не була. Дякую «Лото-Забава» — це моя улюблена лотерея, якій я ніколи не зраджу!