Розіграш 773 тиражу державної лотереї «Лото-Забава» прийшовся на перший день літа, 1 червня.

Минула неділя також ознаменувалася Днем захисту дітей, Всесвітнім днем батьків та навіть… Днем молока!

А для нас із вами, шановні гравці, найважливіше було стати співучасниками розіграшу, який відкрив літню сесію «Лото-Забава». Про те, яким видався останній розіграш, ми вирішили розповісти в незвичній манері. Сподіваємося, що вона вам сподобається.

Номер телефону як шанс виграти гроші

Гра почалася розіграшем «Щасливий номер», який подарував виграші різних категорій тисячам учасників лотереї (результати на стор.4). Гостем студії, учасником третього етапу «Щасливого номера» був Олександр Григорович Мартинюк із Макіївки Донецької області, який зумів виграти за допомогою Колеса 25 000 грн. Гравець-ветеран у 2011 році виграв у студії 9 000 грн. у «Полюванні за грошима», а восени минулого року відзначився двічі, вигравши 7 200 грн. у розіграші «Щасливий номер» та 5 000 грн. в основному розіграші. А ще пан Олександр грає в «ХТО ТАМ» і «Спортлігу». В останній нещодавно виграв 17 000 грн. На прохання активного, вмілого гравця ми передаємо вітання та подяку за гарну роботу розповсюджувачам лотерей у Макіївці та Харцизьку: Бондар Є. С., Бондар Н., Крилову М. М., Науменко Н. В., Кононенко О. В., бажаємо їм здоров’я та удачі!

Вигравайте в студії та в інтерактиві — по телефону

Наступним шансом на удачу став, як завжди, розіграш «Полювання за грошима». Його унікальність полягає в тому, що виграти великі гроші (200 000 грн. і більше!) можна не лише в студії, а й просто по телефону, треба лише мати лотерейний білет на черговий тираж і додзвонитися до оператора під час гри (що, звичайно, не так просто, але можливо). Минулого разу саме гравець по телефону, пані Наталя з Києва, виграла найбільший приз, відкривши літеру «О».

У «Великій грі» відразу 3 головних переможця!

Не часте явище. Цього разу троє щасливчиків поділили між собою виграш у категорії 3 лінії з двома пільговими підковами. Уважно звіряйте ваші лотерейні білети, можливо, саме ваш став щасливим! Гравці в студії також шукали виграші — в білетах, які купили перед початком гри.

Джек-пот знову набрав вагу

Стартувавши з трьох мільйонів гривень, джек-пот продовжує зростати від тиражу до тиражу. Порівняно з минулим тижнем він поважчав відразу на 150 тисяч грн.. і в 774 тиражі становитиме 3 620 000 грн.!