Державна лотерея «Лото-Забава» розпочала нову акцію з назвою «Твоя ідеальна відпустка»! Щотиражу додатково розігруються 150 000 гривень!

Обличчям нової лотерейної акції від «Лото-Забава» став симпатичний, усміхнений та ввічливий чоловік середніх літ. Це наш співвітчизник, такий собі умовний голова сім’ї, який мріє цього літа подарувати своїм коханим жінкам, дружині та доньці, класний відпочинок. Як здійснити цю мрію, як зробити щасливими своїх рідненьких?

Наш герой обирає простий спосіб, який дозволяє дійти до мети дивовижно швидко, з мінімальними зусиллями та витратами. Він грає в державну лотерею «Лото-Забава», бере участь в літній акції «Твоя ідеальна відпустка» та виграє акційний приз — 150 000 гривень. Цієї суми «з головою» вистачить на здійснення будь-якої мрії. На шикарний, ідеальний відпочинок на будь-якому курорті світу. Наш герой насправді молодець, — він обрав вірний шлях і тепер зможе подарувати своїм рідним ідеальну відпустку, яка прикрасить їхнє життя!

Звичайно, героєм акційного відео могла б стати й жінка. Адже ми з вами знаємо, що жінки не менш азартно грають у «Лото-Забава», та рідше за чоловіків приносять у сім’ю великі лотерейні виграші. Тож, беріться за справу, шановні читачі, жінки та чоловіки, якщо бажаєте швидко й легко вирішити цього літа проблему сімейного відпочинку. Сезон акційних виграші відкрито, грайте , вигравайте, ставайте молодцями-переможцями й насолоджуйтесь відпустками та мандрівками разом із вашими рідними!

 

Дев’ять спекотних тиражів!

Акція «Твоя ідеальна відпустка» проводиться протягом 9-ти тиражів: з 985 (розіграш 24 червня) по  993 (розіграш 19 серпня ).  Головний приз кожного розіграшу — 150 000 гривень. Загалом, протягом акційних розіграшів буде розіграно додатково 1 350 000 гривень.

Як стати учасником розіграшу? Купуйте однією покупкою 3 або більше білетів «Лото-Забава» вартістю від 15 гривень на один тираж. На кожному білеті друкується додаткова ігрова комбінація. Щоб ваш номер телефону потрапив до бази претендентів акційного розіграшу, необхідно додаткові ігрові комбінації надіслати  за допомогою SMS-повідомлень на номер 330. Кожну комбінацію необхідно надсилати окремим SMS-повідомлення.

Чим більше ваших комбінацій буде зареєстровано, тим більше шансів на виграш. З одного номеру мобільного телефону можна надсилати необмежену кількість ігрових комбінацій.

База акційних ігрових комбінацій, зареєстрованих на тираж, створюється окремо для кожного акційного тиражу.

SMS-повідомлення приймаються на кожний тираж з 10.00 неділі до 20.00 суботи, що передує розіграшу тиражу, що вказано на білеті.

Визначення переможців. Під час розіграшу в прямому ефірі серед  унікальних додаткових акційних ігрових комбінацій за принципом випадковості визначається  одна ігрова комбінація.

Для оформлення виграшу переможець повинен приїхати до студії за запрошенням співробітника, який зателефонує та надати три білети на той тираж, у якому він був визначений як переможець. В одному з трьох білетів обов’язково має бути надрукована додаткова акційна ігрова комбінація, яка була визначена виграшною за результатами розіграшу відповідного тиражу лотереї.

Нагородження переможця відбувається під час проведення програми «Лото-Забава», після чого переможець оформлює свій виграш у своєму місті за документами, що отримує в студії.