Останнім часом, завдяки пандемії, слово онлайн стало одним із найбільш популярних у всьому світі. Мільйони людей, за лічені місяці стали вправними користувачами всесвітньої мережі та завзятими онлайн покупцями. Дуже хочеться довести вам, що купувати білети «Лото-Забава» швидко і зручно, і зручно, комфортно і безпечно. Подивіться на YouTube майстер-клас із купівлі онлайн від улюблених телеведучих Толі і Олі — і ви зрозумієте, що це справді просто. Ми зробили декілька скриншотів із цього відео. Ось дивіться.

На сайті msl.ua натиснути вікно «Лото-Забава». У правому куточку сторінки є блакитне віконце з назвою ≪Хочу стати мільйонером≫. Обираєте номер тиражу та кількість білетів, які хочете придбати, додаєте бажану кількість ≪Парочка≫ й натискаєте жовто-помаранчеву кнопку ≪Купити білет≫.

І тут важливо зазначити, що ви можете здійснити свою покупку навіть без попередньої реєстрації, просто скориставшись кнопкою ≪Швидка покупка≫. Вписуєте номер вашого телефону, тиснете кнопку ≪Відправити SMS≫ і майже миттєво отримаєте SMS-повідомлення з кодом, який потрібно ввести для подальших дій. Звичайно, вам треба ввести дані вашої банківської (пластикової) картки, і буквально через секунду ви побачите ваші білети на екрані — покупку здійснено!

Ви можете роздрукувати ваші білети, зробивши їх паперовими, можете замовити їх у вигляді SMS. Якщо вони будуть виграшними, ви отримаєте гроші на ваш електронний кошик, зареєструвавшись на сайті.

Як бачите, все так просто й швидко, що навіть не варто замислюватися над питанням: треба чи не треба купувати білети онлайн? Треба! Варто! Зараз! Прислухайтеся до наших порад, до порад Олі Гриневич і Анатолія Гнатюка (а він був просто щасливий, коли зробив свою першу онлайн покупку!) та й дійте, шановні друзі.

Бажаємо вам нових приємних вражень і великих лотерейних виграшів!